Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 400 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 344 400 zł – 836 031 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie placu za Urzędem Miejskim w Dobrzanach

Zamawiający Gmina Dobrzany (Dobrzany, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie placu za Urzędem Miejskim w Dobrzanach”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Pilarski Firma Usługowa. Wartość umowy: 344 400 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina DobrzanyDobrzany, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
344 400 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Pilarski Firma Usługowa (Dobrzany), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 400,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 344 400,00 zł do 836 031,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail