Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Kwota jedynej oferty w wysokości 811800.00 złotych brutto przekraczała kwotę przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 500000.00 złotych brutto

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zdania pod nazwą „ Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim ”

Zamawiający Powiat Grodziski (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zdania pod nazwą Budowa hali…”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Kwota jedynej oferty w wysokości 811800.00 złotych brutto przekraczała kwotę przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 500000.00 złotych brutto. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GRODZISKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Daleka 11a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

zp@powiat-grodziski.pl

1.5.8.)Numer faksu

zp@powiat-grodziski.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@powiat-grodziski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-grodziski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zdania pod nazwą „ Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim ”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-29284ca3-962d-45f8-a6ae-6840305460f3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417650

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00623966/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zdania pod nazwą „ Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 w Grodzisku Mazowieckim

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351037

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia opracowanie Dokumentacji Projektowo-Kosztorysowej dla zadania pod nazwą „ Budowa Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim”. Obiekt będzie wybudowany na działce przy ulicy Kilińskiego 8c, oznaczonej nr ew. 41/2 obręb 0028 w Grodzisku Mazowieckim.

Zamawiający posiada opracowaną i zaakceptowną:
- Koncepcją PZT wykonaną na mapie zasadniczej,
- Koncepcję archiektoniczno-budowlaną,
Opracowaną przez Firmę PRIMO PROJEKT Sp. z 0.0. ul. Okołna 43A/43B/3B, kod 05-270 Marki – zał. Nr 8 do SWZ.

Zakres opracowania komleksowej dokumentacji projeketowej wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami zgodnie z koncepcja architektoniczną:
1. Inwentarzacja stanu istniejącego ( mapa do celów projktowych, opnia geotechniczna, zieleń),
2. Analiza chłonnosci działki/terenu ( na podstawie MPZP),
3. Wielobranżowa koncepcja PZT wykonana na mapie do celów projektowych,
4. Uzgodnienia i opinie niezbędne do opracowania dokumentacji projektowej,
5. Kompletna dokumentacja projektowa ( PZT, PAB, PT,PW) – 4 egz. + wersja elektroniczna ( PDF
i DWG):
• Branża archtektoniczna,
• Branża konstrukcyjna,
• Branża sanitarna,
• Branża elektryczna i teletechniczna,
• Branża drogowa,
• Przebudowa kolizji z istniejacymi sieciami.
6. Kosztorysy inwesotrskie i Slepe w każdej branży ( Norma Expert lub PRO) – pdf i wersja
elektroniczna,
7. Specyfiakcje Techniczne Wykonania i Odbioru Robów w wszystkich branżach ( pdf).
8. Uzyskanie pozwolenia na budowę Hali Sportowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Kwota jedynej oferty w wysokości 811800.00 złotych brutto przekraczała kwotę przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 500000.00 złotych brutto

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

811800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

811800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Grodziski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.