Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Jedyna złożona oferta przekraczała kwotę na sfinansowanie zamówienia

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Przebudowa budynku położonego w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Żyrardowskiej 48” – procedura ZP.272.1.7.2026

Zamawiający Powiat Grodziski (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „„ Przebudowa budynku położonego w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Żyrardowskiej 48” –…”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Jedyna złożona oferta przekraczała kwotę na sfinansowanie zamówienia. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GRODZISKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Daleka 11a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@powiat-grodziski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-grodziski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„ Przebudowa budynku położonego w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Żyrardowskiej 48” – procedura ZP.272.1.7.2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b4ac7a2-eb4d-42e3-a365-3fda32c4e26d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413772

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00623966/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa budynku położonego przy ul. Żyrardowskiej 48

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280602

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont parteru i I pietra budynku na terenie posesji Żyrardowska 48 w Grodzisku Mazowieckim z podziałm na dwa etapy prac. W ramach I etapu jest przwidziany remont parteru i części I piętra zgodnie z onaczeniem na załączonym rysunku z okresem realizacji w lipiecu 2026 roku. Etap II pozostała część I piętra sierpień 2026 roku.

Zakres prac:

Piętro : 0

• demontaż istniejącej wykładziny z PCV z korytarza i pokoju socjalnego oraz montaż nowej wykładziny z PCV
• gładzie gipsowe na ścianach,
• malowanie ścian farbą emulsyjną białą,
• malowanie sufitów farbą emulsyjną białą,
• dwukrotne lakierowanie wszystkich ścian korytarza i pokoju socjalnego lakierem bezbarwnym do wysokości 2,0 metrów,
• demontaż starych lamp oświetleniowych i montaż nowych lamp, pod sufitem rastrowy,
• demontaż starych lamp oświetleniowych i montaż nowych lamp na klatce schodowej,
• demontaż czujników, oświetlenia ewakuacyjnego i ponowny montaż na suficie rastrowymi,
• Demontaż i montaż nowych drzwi REI 30,
• Malowanie klatki schodowej i sufitu (klatka główna i klatka ewakuacyjna),
• położenie płytek 60x60 nad szafkami kuchennymi w pomieszczeniu socjalnym,
• uporządkowanie terenu prac,
• załadunek i wywóz materiałów z rozbiórek na odległość 9,0 km wraz z utylizacją.


Piętro : 1

• demontaż istniejącej wykładziny z PCV z pokoi oraz montaż nowej wykładziny z PCV z wywynięciem na ściany,
• gładzie gipsowe na ścianach i sufitach w pokojach,
• malowanie ścian i sufitów farbą emulsyjną białą,
• dwukrotne lakierowanie wszystkich ścian pokoi i korytarza lakierem bezbarwnym do wysokości 2,0 metrów,
• demontaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą i montaż nowych,
• rozebranie ścianek działowych dzielących pomieszczenie,
• postawienie nowych ścian,
• demontaż lamp oświetleniowych i montaż nowych,
• przełożenie instalacji elektrycznej i teletechnicznej i gniazd internetowych, ewentualne uzupełnienie listew maskujących,
• demontaż i montaż nowych drzwi REI 60,
• malowanie klatki schodowej i sufitu (klatka główna i ewakuacyjna),
• demontaż starych lamp oświetleniowych i montaż nowych lamp led,
• wymiana 30% płyt sufitowych wskazanych przez zamawiającego,
• demontaż i montaż grzejnika.

Łazienka i łazienka dla niepełnoprawnych:
• wykucie z muru zbędnych ościeżnic i demontaż drzwi wewnętrznych systemowych,
• demontaż starych lamp oświetleniowych w łazienkach i montaż nowych lamp led,
• demontaż baterii umywalkowej i montaż nowych baterii umywalkowych,
• demontaż i montaż umywalki,
• demontaż i montaż umywalki dla niepełnosprawnych,
• demontaż baterii umywalkowej i montaż nowych baterii umywalkowych dla niepełnosprawnych,
• demontaż i montaż nowych misek ustępowych wiszących na stelażu, wraz z zabudową płytami g/k – 2 szt.,
• demontaż i montaż nowych misek ustępowych wiszących na stelażu, wraz z zabudową płytami g/ dla niepełnosprawnych,
• montaż kabin wc,
• demontaż lamp i wykonanie nowego oświetlenia łazienek – oprawy ledowe,
• gładzie gipsowe na ścianach, i suficie,
• dostawa i montaż: uchwytów na papier toaletowy, uchwytów na ręczniki papierowe, kosza na śmieci, podajnika na mydło, szczotki do wc wiszące,
• demontaż i montaż lustra dla niepełnosprawnych x 1 szt,
• demontaż luster,
• montaż lustra o wymiarach 60cm x 80 cm,
• malowanie farbą emulsyjną biała ścian powyżej 2 m i sufitów,
• wykonanie podejść odpływowych do umywalek,
• wykonanie dodatkowej instalacji kanalizacyjnej do wc,
• zakup i montaż nowych drzwi wejściowych do wc pełnych fabrycznie wykończonych dobrej klasy wraz z opasami drewnianymi, z otworami wentylacyjnymi, zamek z blokadą WC, zawiasy ukryte,
• montaż płytek 60cm x 60cm na podłodze i ścianach do 2 m.
• montaż uchwytów uchylnych dla niepełnosprawnych do wc i umywalki – 4 szt.,
• dostawa przewijaka dla dzieci, naściennego, składanego,
• uporządkowanie terenu prac,
• załadunek i wywóz materiałów z rozbiórek na odległość 9,0 km wraz z utylizacją,
• wymiana instalacji elektrycznej w budynku wraz z osprzętem i wymiana lamp oświetleniowych,
• wymina uszkodzonych elemetów instalacji c.o z wymina jednegi grzejnika i wentylacji,
• remont obu klatek schodowych z zakresie praz tynkarsko-malarskich,
• demontaż istniejących klimatyzatorów podstropowych wewnętrznych 21 sztuk wraz z osprzętem i okablowaniem w sufitach podwieszonych na korytarzach I pietra,
• demontaż agregatu wody lodowej z dachu budynku wraz z osprzetem,
• montaż nowych klimatyzatorów wewnętrzch zgodnie z dokumentacją 23 sztuki,
• montaż nowej jednostki zewnetrznej na dach budynku - systemu VRF wraz z okablowaniem,
• zawory regulacyjne 3-drogowe z siłownikami i zaworami równoważacymi w ramach instacji klimatyzacji,
• nowe rurociagi z rur miedzianych w instalacji obiegu freonu wraz z izolacja termiczną i odprowadzeniem skroplin, próba szczelności instalcji i urządzeń chłodniczych.

Szczegółowy zakres prac związanych z wykonaniem przebudowy obejmuje Projekt Remonu Wnetrz Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami opracowany przez MPROJEKT ARCHITEKCI ul. Kazimierza Pułaskiego 1, kod 05-825 Grodzisk Mazowiecki stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. Projekt Instalacji c.o. oraz Sanitarnej stanowi zał. Nr 10a do SWZ a Projekt Techniczny Instalacji Elektrycznej stanowi zał. Nr 10b do SWZ, Projekt Instalacji Klimatyzacji stanowi załacznik nr 10c do SWZ

Ewentualne roboty nieprzewidziane ( nie ujęte w kosztorysie „ślepym”) rozliczane będą na osobne zlecenie kosztorysem powykonawczym jako roboty uzupełniające lub zamienne.

Zastosowane materiały muszą być nowe fabrycznie i posiadać ważne atesty higieniczne, aprobaty techniczne i ważne certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Obowiązkowa wizja lokalna.
Została przewidziana obowiązkowa wizja lokalna w dniu 18.06.2026 roku o godz. 11:00. Spotkanie przy wejściu dio wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościmi ul. Żyrardowska 48 w Grodzisku Mazowieckim.
Brak uczestnictwa w wizji lokalnej spowoduje odrzucenie oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp.
IV.1.Zakres robót objętych zamówieniem:

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w w/w kosztorysie ofertowym nr 8 dla prac budowlanych, sanitarnych i elektrycznych i ślepym nr 8b i 8a dla Wymiany Kilmtyzacji i ślepy 8c do SWZ.
Zawarta umowa będzie umową ryczałtowo - ilościową. Ceny ryczałtowe z oferty są stałe, a ilości wykonanych prac zmienne.

UWAGA: Załączone „Przedmiary robót” są elementem pomocniczym, nie mogą być podstawą wyceny robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna złożona oferta przekraczała kwotę na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1310024,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1310024,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Grodziski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.