Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
64 762 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6027 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7590 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    15 375 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 400 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 370 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena40%Termin realizacji60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Podziały geodezyjne – 5 zadań częściowych”

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Podziały geodezyjne – 5 zadań częściowych”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 64 762 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOpole, Opolskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
64 762 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    5 ofert4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: „Techmiar” s.c. Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska, Bogumił Ziarnik, Lucjan Ziarnik (części 1, 4); GEODEZJA Jarosław Wawrzyn (część 2); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Sp. z o.o. (część 3); STUDIO GEODEZJI GeoPasja Bożena Pydynowska (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 64 762,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.)Oddział zamawiającego

ODDZIAŁ TERENOWY W OPOLU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 36784953800113

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 6

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-068

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.opole@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kowr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa, gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Podziały geodezyjne – 5 zadań częściowych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aee29115-e967-45ce-9db1-58f459930611

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417630

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00114226/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Usługi geodezyjne w szczególności

podziały nieruchomości, wznowienie punktów granicznych, rozgraniczenie (...)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344891

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OP.WP.ZP.10.2026.U

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

101400 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zadanie częściowe nr 1
Podział geodezyjny nieruchomości, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerem działki 248/230, obręb Skoroszyce, gmina Skoroszyce, powiat nyski, w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami, zgodnie z Postanowieniem Wójta Gminy Skoroszyce nr IP.GN.6724.1.8.2026.KK z dnia 03.06.2026 r.(załącznik graficzny nr 7 do swz).
W tym wznowienie znaków granicznych wraz z ewentualnym przeprowadzeniem procedury rozgraniczeniowej działki wymienionej powyżej.


Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona jest na dwa etapy:
1. ETAP I:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu:
a) oryginały niezbędnych dokumentów do celów prawnych w celu uzyskania decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości w formie papierowej (4 egzemplarze mapy
z projektem podziału nieruchomości, 4 egzemplarze wykazu zmian gruntowych,
4 egzemplarze wykazu synchronizacyjnego jeżeli oznaczenie działek gruntu w katastrze nieruchomości jest inne niż w księdze wieczystej, protokół z przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – wszystko opatrzone klauzulą urzędową stanowiącą potwierdzenie przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego),
b) kopię operatu geodezyjnego w formie elektronicznej przyjętego do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z wyłączeniem dokumentów zawierających dane osobowe lub inne dane podlegające ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO),
c) pozytywny protokół weryfikacji wyników zgłoszonych prac geodezyjnych podpisany przez upoważnionego pracownika starostwa.

Opracowana w rezultacie wykonania zamówienia, dokumentacja geodezyjno-prawna winna być kompletna z punktu widzenia celu, jakiemu ma służyć, tj. do przeprowadzenia geodezyjnego podziału nieruchomości (dokumentacja ma umożliwić wydanie decyzji
o zatwierdzeniu podziału nieruchomości).

2. ETAP II:
Uzyskanie ostatecznej decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

15150 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podział geodezyjny nieruchomości, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerem działki 802/19, obręb Piotrówka, gmina Jemielnica, powiat strzelecki, w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami, zgodnie z Postanowieniem Wójta Gminy Jemielnica nr IB.6831.5.1.2026.MJ z dnia 28.05.2026 r. (załącznik graficzny nr 8 do swz).
W tym wznowienie znaków granicznych wraz z ewentualnym przeprowadzeniem procedury rozgraniczeniowej działki wymienionej powyżej.
Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona jest na dwa etapy:
1. ETAP I:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu:
a) oryginały niezbędnych dokumentów do celów prawnych w celu uzyskania decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości w formie papierowej (4 egzemplarze mapy
z projektem podziału nieruchomości, 4 egzemplarze wykazu zmian gruntowych,
4 egzemplarze wykazu synchronizacyjnego jeżeli oznaczenie działek gruntu w katastrze nieruchomości jest inne niż w księdze wieczystej, protokół z przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – wszystko opatrzone klauzulą urzędową stanowiącą potwierdzenie przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego),
b) kopię operatu geodezyjnego w formie elektronicznej przyjętego do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z wyłączeniem dokumentów zawierających dane osobowe lub inne dane podlegające ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO),
c) pozytywny protokół weryfikacji wyników zgłoszonych prac geodezyjnych podpisany przez upoważnionego pracownika starostwa.

Opracowana w rezultacie wykonania zamówienia, dokumentacja geodezyjno-prawna winna być kompletna z punktu widzenia celu, jakiemu ma służyć, tj. do przeprowadzenia geodezyjnego podziału nieruchomości (dokumentacja ma umożliwić wydanie decyzji
o zatwierdzeniu podziału nieruchomości).

2. ETAP II:
Uzyskanie ostatecznej decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

15750 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Zadanie częściowe nr 3
Podział geodezyjny nieruchomości, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerami działek 366/7 i 366/15, obręb Zakrzów, gmina Polska Cerekiew, powiat kędzierzyńsko-kozielski, w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami, zgodnie z Postanowieniem Wójta Gminy Polska Cerekiew nr PP.6724.5.2026 z dnia 14.05.2026 r. (załącznik graficzny nr 9 do swz).
W tym wznowienie znaków granicznych wraz z ewentualnym przeprowadzeniem procedury rozgraniczeniowej działki wymienionej powyżej.
Realizacja przedmiotu zamówienia podzielona jest na dwa etapy:
1. ETAP I:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu:
a) oryginały niezbędnych dokumentów do celów prawnych w celu uzyskania decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości w formie papierowej (4 egzemplarze mapy
z projektem podziału nieruchomości, 4 egzemplarze wykazu zmian gruntowych,
4 egzemplarze wykazu synchronizacyjnego jeżeli oznaczenie działek gruntu w katastrze nieruchomości jest inne niż w księdze wieczystej, protokół z przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – wszystko opatrzone klauzulą urzędową stanowiącą potwierdzenie przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego),
b) kopię operatu geodezyjnego w formie elektronicznej przyjętego do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z wyłączeniem dokumentów zawierających dane osobowe lub inne dane podlegające ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO),
c) pozytywny protokół weryfikacji wyników zgłoszonych prac geodezyjnych podpisany przez upoważnionego pracownika starostwa.

Opracowana w rezultacie wykonania zamówienia, dokumentacja geodezyjno-prawna winna być kompletna z punktu widzenia celu, jakiemu ma służyć, tj. do przeprowadzenia geodezyjnego podziału nieruchomości (dokumentacja ma umożliwić wydanie decyzji
o zatwierdzeniu podziału nieruchomości).

2. ETAP II:
Uzyskanie ostatecznej decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

17250 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4)Zadanie częściowe nr 4 Podział geodezyjny nieruchomości, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerami działek

a) 1269, obręb Kujawy, gmina Strzeleczki, powiat krapkowicki, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr OP1S/00064094/9 (pozwolenie wydane przez Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na podział działki – załącznik nr 12 do swz), b) 1277/30, obręb Kujawy, gmina Strzeleczki, powiat krapkowicki, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr OP1S/00064259/4, w trybie rolnym zgodnie z załącznikiem graficznym nr 10 do swz; Zakres prac: • wznowienie znaków granicznych wraz z ewentualnym przeprowadzeniem procedury rozgraniczeniowej działek wymienionych powyżej. Po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu: a) kopię operatu geodezyjnego w formie elektronicznej przyjętego do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, przy czym dokumenty zawierające dane osobowe lub inne dane podlegające ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO) powinny zostać odpowiednio zanonimizowane. b) pozytywny protokół weryfikacji wyników zgłoszonej pracy geodezyjnej, dotyczącej podziału nieruchomości objętej umową, podpisany przez upoważnionego pracownika starostwa. Opracowana w rezultacie wykonania zamówienia dokumentacja geodezyjno-prawna winna być kompletna z punktu widzenia celu jakiemu ma służyć, tj. do przeprowadzenia geodezyjnego podziału nieruchomości.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

32100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5) Zadanie częściowe nr 5
Podział geodezyjny nieruchomości, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerem działki 337/9, obręb Moszna, gmina Strzeleczki, powiat krapkowicki, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr OP1S/00064263/5 w trybie rolnym zgodnie z załącznikiem graficznym nr 11 do swz (pozwolenie wydane przez Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na podział działki – załącznik nr 12 do swz).
Zakres prac:
• wznowienie znaków granicznych wraz z ewentualnym przeprowadzeniem procedury rozgraniczeniowej działek wymienionych powyżej.
Po zakończeniu prac Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu:
c) kopię operatu geodezyjnego w formie elektronicznej przyjętego do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, przy czym dokumenty zawierające dane osobowe lub inne dane podlegające ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO) powinny zostać odpowiednio zanonimizowane.
d) pozytywny protokół weryfikacji wyników zgłoszonej pracy geodezyjnej, dotyczącej podziału nieruchomości objętej umową, podpisany przez upoważnionego pracownika starostwa.
Opracowana w rezultacie wykonania zamówienia dokumentacja geodezyjno-prawna winna być kompletna z punktu widzenia celu jakiemu ma służyć, tj. do przeprowadzenia geodezyjnego podziału nieruchomości.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

21150 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6027 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16605 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6027 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
„Techmiar” s.c. Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska, Bogumił Ziarnik, Lucjan Ziarnik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "TECHMIAR" Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska; Bogumił Ziarnik "Techmiar" Usługi Geodezyjne; Lucjan Ziarnik "Techmiar" Usługi Geodezyjne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6910203200

7.3.4)Miejscowość

Legnica

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6027 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7590 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25215 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7590 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
GEODEZJA Jarosław Wawrzyn

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GEODEZJA Bartłomiej Wawrzyn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5751012584

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7590 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22140 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15375 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5730301886

7.3.4)Miejscowość

CZĘSTOCHOWA

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15375 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57810 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
„Techmiar” s.c. Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska, Bogumił Ziarnik, Lucjan Ziarnik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "TECHMIAR" Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska; Bogumił Ziarnik "Techmiar" Usługi Geodezyjne; Lucjan Ziarnik "Techmiar" Usługi Geodezyjne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6910203200

7.3.4)Miejscowość

Legnica

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23370 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48585 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23370 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STUDIO GEODEZJI GeoPasja Bożena Pydynowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7561141776

7.3.4)Miejscowość

Krapkowice

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23370 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 64 762 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „Techmiar” s.c. Usługi Geodezyjne Anna Dyksińska, Bogumił Ziarnik, Lucjan Ziarnik (Legnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.