Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
1 088 550 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1W części 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy i zagospodarowania węzła przesiadkowego przy ul. Sienkiewicza w Mszczonowie na działkach nr ew. 1063/6 i 1063/7 wraz z przebudową ulicy Sienkiewicza na odcinku od ul. Dworcowej do ul.
    Wartość umowy
    170 970 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2W części 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Grójeckiej w Mszczonowie na odcinku od ul. Tańskiego do ul. Krzywej (długość – 684 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ
    Wartość umowy
    244 770 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3W części 3 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Tarczyńskiej w Mszczonowie na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Dworcowej wraz z budową kanalizacji deszczowej (długość – 664 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia sta
    Wartość umowy
    244 770 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4W części 4 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi od ronda przy ul. Warszawskiej do ul. Dworcowej (długość – 328 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5d do SWZ
    Wartość umowy
    121 770 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5W części 5 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi łączącej ulicę Szkolną z ul. Poniatowskiego w Mszczonowie (długość – 387 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5e do SWZ
    Wartość umowy
    306 270 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zespołu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

Zamawiający Gmina Mszczonów (Mszczonów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji…”, wybierając ofertę wykonawcy MT-Projekt Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 1 088 550 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina MszczonówMszczonów, Mazowieckie (powiat Żyrardowski →)opublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
1 088 550 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MT-Projekt Sp. z o.o. za łącznie 1 088 550,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mszczonów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148609

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Piłsudskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Mszczonów

1.5.3.)Kod pocztowy

96-320

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad.miejski@mszczonow.pl lub zamowienia.publiczne@mszczonow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.mszczonow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332569

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dfeb9f37-363c-44e2-b99f-965ffd0a7ea1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417608

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043603/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy, przebudowy, rozbudowy dróg na terenie miasta Mszczonów- postępowanie w podziale na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306994

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.1.10.2026.SG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

885000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 1 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy i zagospodarowania węzła przesiadkowego przy ul. Sienkiewicza w Mszczonowie na działkach nr ew. 1063/6 i 1063/7 wraz z przebudową ulicy Sienkiewicza na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Tysiąclecia na działkach nr ew. 1062 i 1065 (długość - 167m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.)Wartość części

139000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 2 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Grójeckiej w Mszczonowie na odcinku od ul. Tańskiego do ul. Krzywej (długość – 684 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.)Wartość części

199000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 3 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Tarczyńskiej w Mszczonowie na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Dworcowej wraz z budową kanalizacji deszczowej (długość – 664 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.)Wartość części

199000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 4 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi od ronda przy ul. Warszawskiej do ul. Dworcowej (długość – 328 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.)Wartość części

99000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 5 - Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi łączącej ulicę Szkolną z ul. Poniatowskiego w Mszczonowie (długość – 387 m), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5e do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.)Wartość części

249000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170970,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

170970,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170970,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7972068087

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 42A

7.3.4)Miejscowość

Grójec

7.3.5)Kod pocztowy

05-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

170970,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-11

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7972068087

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 42A

7.3.4)Miejscowość

Grójec

7.3.5)Kod pocztowy

05-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-11

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7972068087

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 42A

7.3.4)Miejscowość

Grójec

7.3.5)Kod pocztowy

05-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-02-11

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7972068087

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 42A

7.3.4)Miejscowość

Grójec

7.3.5)Kod pocztowy

05-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-02-11

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

306270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

306270,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

306270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MT-Projekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7972068087

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego 42A

7.3.4)Miejscowość

Grójec

7.3.5)Kod pocztowy

05-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

306270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mszczonów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mszczonów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 088 550 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MT-Projekt Sp. z o.o. (Grójec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.