Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
823 732 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 705 694 zł – 823 732 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 17% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO NA PŁYWALNI WODNE PIASKI PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 11 W LEGIONOWIE

Zamawiający Kzb Legionowo Sp. z o.o. (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO NA PŁYWALNI WODNE PIASKI PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ…”, wybierając ofertę wykonawcy MULTIGRUPA Sp. z o.o. Wartość umowy: 823 732 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Kzb Legionowo Sp. z o.o.Legionowo, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
823 732 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MULTIGRUPA Sp. z o.o. (Wrocław), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 823 732,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 705 693,92 zł do 823 732,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 146799748

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

marsz. Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@kzb-legionowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kzb-legionowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

HTTPS://PLATFORMAZAKUPOWA.PL/PN/KZB-LEGIONOWO

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO NA PŁYWALNI WODNE PIASKI PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 11 W LEGIONOWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85977a92-d8a0-4c58-9484-3a131b3389f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007298/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług ratownictwa wodnego na Pływalni Miejskiej na os. Piaski w Legionowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341215

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOP-ZP-7/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

778472,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje

Świadczenie usług ratownictwa wodnego na Pływalni „WODNE PIASKI” przy ul. Piaskowej 1A oraz Pływalni przy ul. Królowej Jadwigi 11 w Legionowie. 2. Kompleksowa usługa odbywa się w okresie trwania umowy z uwzględnieniem dni w których obiekt jest nieczynny dla klientów: 1 stycznia - Nowy Rok Wielkanoc Poniedziałek Wielkanocny 1 listopada 24 grudnia 25 grudnia - pierwszy dzień Bożego Narodzenia 26 grudnia- drugi dzień Bożego Narodzenia Przerwa technologiczna - 4 tygodnie (zgodnie z harmonogramem)

4.5.3.)Główny kod CPV

75252000-7 - Służby ratownicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

705693,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

823732,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

823732,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MULTIGRUPA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8971789804

7.3.3)Ulica

Ul. Kościuszki 13/1A

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

823732,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75252000-7Służby ratownicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
443 564 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
205 168 zł615 440 zł
Rozstęp międzykwartylowy
410 272 zł
Źródło próbki
CPV 75252000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
205 168 zł
Mediana
443 564 zł
Górny kwartyl
615 440 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kzb Legionowo Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 823 732 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75252000-7 (Służby ratownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MULTIGRUPA Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.