ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO NA PŁYWALNI WODNE PIASKI PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 11 W LEGIONOWIE

Zamawiający Kzb Legionowo Sp. z o.o. (Legionowo, Mazowieckie) prowadził postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG RATOWNICTWA WODNEGO NA PŁYWALNI WODNE PIASKI PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ…”. Termin składania ofert minął 24 lipca 2026, 11:00. Wadium: 11 600 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Kzb Legionowo Sp. z o.o.Legionowo, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 14 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 443 564 zł
Wadium
11 600 zł
Termin składania ofert
24 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ratownictwa wodnego na pływalni Wodne Piaski przy ul. Piaskowej 1A oraz pływalni przy ul. Królowej Jadwigi 11 w Legionowie przez okres od 2026-09-01 do 2027-08-31.

  • 2

    ZakresWykonawca musi posiadać zgodę ministra właściwego do spraw wewnętrznych na wykonywanie ratownictwa wodnego oraz wykazać co najmniej trzy usługi w tym zakresie, każdą ciągłą przez minimum 10 miesięcy i o wartości co najmniej 200 000 zł brutto.

  • 3

    KryteriaKryterium oceny ofert stanowi wyłącznie cena, a umowa ma własny katalog zmian w projektowanych postanowieniach.

  • 4

    RyzykoWadium wynosi 11 600 zł i trzeba je wnieść przed upływem terminu składania ofert.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał MULTIGRUPA Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 41% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,9 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail