Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
837 000 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 837 000 zł – 1 087 203 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Czas reakcji na usunięcie zgłoszonych nieprawidłowości10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE PŁYWALNI „WODNE PIASKI” PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI W LEGIONOWIE

Zamawiający Kzb Legionowo Sp. z o.o. (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE PŁYWALNI „WODNE PIASKI” PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ…”, wybierając ofertę wykonawcy Omerto Sp. z o.o. Wartość umowy: 837 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Kzb Legionowo Sp. z o.o.Legionowo, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
837 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Omerto Sp. z o.o. (Gdynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 837 000,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 837 000,00 zł do 1 087 203,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 146799748

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

marsz. Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@kzb-legionowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kzb-legionowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

HTTPS://PLATFORMAZAKUPOWA.PL/PN/KZB-LEGIONOWO

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE PŁYWALNI „WODNE PIASKI” PRZY UL. PIASKOWEJ 1A ORAZ PŁYWALNI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI W LEGIONOWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07776cd2-4272-4307-a905-6e442c8d392b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407167

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00007298/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Utrzymanie czystości na terenie pływalni „Wodne Piaski” przy ul. Piaskowej 1a w Legionowie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340592

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOP-ZP-6/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

626016,26 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie utrzymania czystości na terenie pływalni „Wodne Piaski” przy ul. Piaskowej 1A oraz pływalni przy ul. Królowej Jadwigi w Legionowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie czystości w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ będącym integralną częścią umowy, w okresie od 01.09.2026r. do 31.08.2027r. z wyłączeniem dni w których obiekt jest nieczynny dla klientów:
1 stycznia - Nowy Rok
Wielkanoc
Poniedziałek Wielkanocny
1 listopada
25 grudnia - pierwszy dzień Bożego Narodzenia
26 grudnia- drugi dzień Bożego Narodzenia
W dniach w których obiekt jest nieczynny serwis sprzątający nie pracuje.
3. Wykonawca zobowiązany jest, w celu zabezpieczenia prawidłowego wykonania zamówienia, do zapewnienia niezbędnych do utrzymania czystości środków czystości i sprzętu.
4. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę co najmniej 10 osób wykonujących czynności polegające na utrzymaniu czystości na terenie krytego basenu na Os. Piaski w Legionowie oraz parkingach i chodniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

837000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1087203,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

837000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Omerto Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5862410520

7.3.3)Ulica

ul. Plac Kaszubski 8/205

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-350

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Świadczenie usług utrzymania czystości (w zakresie określonym w SWZ
KOAP Sp. z o.o.; ul. Śniadeckich 11/50, 86-300 Grudziądz
Lireco Tech Sp. z o.o.; ul. Grochowa 10, 81-017 Gdynia

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

837000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90911200-8Usługi sprzątania budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
621 000 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
263 664 zł941 959 zł
Rozstęp międzykwartylowy
678 294 zł
Źródło próbki
CPV 90911200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
263 664 zł
Mediana
621 000 zł
Górny kwartyl
941 959 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kzb Legionowo Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 837 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90911200-8 (Usługi sprzątania budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Omerto Sp. z o.o. (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.