Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
447 164 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 447 164 zł – 508 141 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej ul. Gnilica łączącej się z drogą wojewódzką DW 685 – odcinek I

Zamawiający Gmina Narew (Narew, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej ul. Gnilica łączącej się z drogą wojewódzką DW 685 – odcinek I”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwem Drogowo Mostowym „MAKSBUD” Sp. z o. o. Wartość umowy: 447 164 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina NarewNarew, Podlaskie (powiat Hajnowski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
447 164 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwem Drogowo Mostowym „MAKSBUD” Sp. z o. o. (Bielsk Podlaski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 447 163,56 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 447 163,56 zł do 508 140,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail