Usługi szkoleniowe (4 części) w ramach projektu „Centrum chemii i weterynarii”
Zamawiający Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Łódź, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługi szkoleniowe (4 części) w ramach projektu „Centrum chemii i weterynarii””. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 września 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 365274690 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Stefana Żeromskiego 115 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-542 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@cez.lodz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.cez.lodz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417545 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00406623 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert (Część 2) Przed zmianą | Przy wyborze oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: 1) C - cena - 60% Przy dokonywaniu oceny ofert Zamawiający będzie stosował następujące zasady: w kryterium cena zastosowany zostanie następujący wzór arytmetyczny: C = (X min ÷ X obliczana) x W max • C – liczba punktów otrzymanych w danym kryterium • W max – waga kryterium – maksymalna liczba punktów, która może być przyznana w danym kryterium • X min – najniższa wartość w danym kryterium spośród złożonych ofert w danej części • X obliczana – wartość obliczanej oferty w danym kryterium. 2) D – doświadczenie wykładowcy - 40% W kryterium doświadczenie wykładowcy, który będzie prowadził szkolenie Zamawiający przyzna punkty za doświadczenie zawodowe wykładowcy w następujący sposób: Wykonawca może otrzymać punkty wg niniejszego wzoru: D = (Do / Dmax) x 40 gdzie: Dmax – największa ilość szkoleń z ww. tematu przeprowadzonych przez trenera spośród ofert złożonych w niniejszym postępowaniu Do – ilość szkoleń z zakresu ww. tematu wskazana w ofercie badanej. Maksymalnie można uzyskać 40 pkt. Część 2: Kurs inseminacji Zamawiający przyzna wykonawcy punkty za każde szkolenie przeprowadzone przez trenera / wykładowcę w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert kursów / szkoleń , prowadzone w formie stacjonarnej z tematu Kurs inseminacji, w wymiarze min. 6 godzin. Szkolenie powinno obejmować zagadnienia: podstawy anatomii i fizjologii układu rozrodczego wybranych zwierząt, technologia produkcji, przechowywania i transportu nasienia, podstawowe zasady postępowania ze zwierzętami, teoretyczne zagadnienia dotyczące wykonywania zabiegu inseminacji, zajęcia praktyczne z wykorzystaniem wypreparowanych narządów rozrodczych krów i loch oraz fantomów, jak interpretować indeksy hodowlane oraz na co zwrócić uwagę. Po zmianie: Przy wyborze oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: 1) C - cena - 60% Przy dokonywaniu oceny ofert Zamawiający będzie stosował następujące zasady: w kryterium cena zastosowany zostanie następujący wzór arytmetyczny: C = (X min ÷ X obliczana) x W max • C – liczba punktów otrzymanych w danym kryterium • W max – waga kryterium – maksymalna liczba punktów, która może być przyznana w danym kryterium • X min – najniższa wartość w danym kryterium spośród złożonych ofert w danej części • X obliczana – wartość obliczanej oferty w danym kryterium. 2) D – doświadczenie wykładowcy - 40% W kryterium doświadczenie wykładowcy, który będzie prowadził szkolenie Zamawiający przyzna punkty za doświadczenie zawodowe wykładowcy w następujący sposób: Wykonawca może otrzymać punkty wg niniejszego wzoru: D = (Do / Dmax) x 40 gdzie: Dmax – największa ilość szkoleń z ww. tematu przeprowadzonych przez trenera spośród ofert złożonych w niniejszym postępowaniu Do – ilość szkoleń z zakresu ww. tematu wskazana w ofercie badanej. Maksymalnie można uzyskać 40 pkt. Część 2: Kurs inseminacji Zamawiający przyzna wykonawcy punkty za każde szkolenie przeprowadzone przez trenera / wykładowcę w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert kursów / szkoleń , prowadzone w formie stacjonarnej z tematu Kurs inseminacji, w wymiarze , min. 24 godziny Szkolenie powinno obejmować zagadnienia: podstawy anatomii i fizjologii układu rozrodczego wybranych zwierząt, technologia produkcji, przechowywania i transportu nasienia, podstawowe zasady postępowania ze zwierzętami, teoretyczne zagadnienia dotyczące wykonywania zabiegu inseminacji, zajęcia praktyczne z wykorzystaniem wypreparowanych narządów rozrodczych krów i loch oraz fantomów, jak interpretować indeksy hodowlane oraz na co zwrócić uwagę. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-04 11:00 Po zmianie: 2026-09-07 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-04 12:00 Po zmianie: 2026-09-07 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-03 Po zmianie: 2026-10-06 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.