Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
87 308 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 17 sierpnia 2026 do 17 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 87 308 zł – 89 129 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

Zamawiający Areszt Śledczy w Krasnymstawie (Krasnystaw, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. Wartość umowy: 87 308 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
87 308 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. (Dąbrowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 87 307,50 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 87 307,50 zł do 89 129,25 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 sierpnia 2026 r. do 17 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail