Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
436 670 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 436 670 zł – 505 838 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Oferowany okres dodatkowej gwarancji za wykonany przedmiot umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ul. Aroniowej w miejscowości Zbuczyn

Zamawiający Gmina Zbuczyn (Zbuczyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ul. Aroniowej w miejscowości Zbuczyn”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo Usługowa MAGNUM sp. z.o.o. Wartość umowy: 436 670 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ZbuczynZbuczyn, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
436 670 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo Usługowa MAGNUM sp. z.o.o. (Siedlce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 436 670,36 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 436 670,36 zł do 505 837,50 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail