Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
336 822 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    143 583 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    193 239 zł
    5 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na sprzęt i wyposażenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie świetlic, Centrum Kultury z Biblioteką oraz Gminnego Centrum Rekreacji i Aktywizacji w Gminie Sitno

Zamawiający Gmina Sitno (Sitno, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Doposażenie świetlic, Centrum Kultury z Biblioteką oraz Gminnego Centrum Rekreacji i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 336 822 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina SitnoSitno, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
336 822 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    02 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Bydgosta Sp. z o.o. za łącznie 336 821,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail