Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
165 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    160 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    5 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%Czas podstawienia pojazdy zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Miasteczko Krajeńskie (Miasteczko Krajeńskie, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy NOVABUS Magdalena Woźniak. Łączna wartość ofert: 165 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość ofert
165 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma NOVABUS Magdalena Woźniak za łącznie 164,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasteczko Krajeńskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791454

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Henryka Dąbrowskiego 16

1.5.2.)Miejscowość

Miasteczko Krajeńskie

1.5.3.)Kod pocztowy

89-350

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

672873196

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@miasteczkokrajenskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://miasteczko.kraj.nowoczesnagmina.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/miasteczkokrajenskie

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-23046303-c481-4cba-9cb5-62617de16dcd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417480

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00078206/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00383014

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

385450,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dowóz i odwóz dzieci z terenu Gminy Miasteczko Krajeńskie do Szkoły Podstawowej w Miasteczku Krajeńskim i Publicznego Przedszkola w Miasteczku Krajeńskim:
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi dowożenia dzieci z terenu Gminy Miasteczko Krajeńskie do Szkoły Podstawowej w Miasteczku Krajeńskim i Publicznego Przedszkola w Miasteczku Krajeńskim z miejsc zamieszkania dzieci – miejsc przystankowych oraz usługi odwożenia dzieci ze Szkoły Podstawowej w Miasteczku Krajeńskim i Publicznego Przedszkola w Miasteczku Krajeńskim do miejsc zamieszkania dzieci – miejsc przystankowych, w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych), zgodnie z rozkładem jazdy autobusów stanowiącym załącznik do niniejszego OPZ.
2) Dowożenie i odwożenie dzieci odbywać się będzie we wszystkie dni zajęć szkolnych w terminie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r., to jest przez 10 miesięcy przewozowych.
3) Informacje dot. realizacji zamówienia:
a) do realizacji zamówienia wymagany jest autobus z 61 miejscami siedzącymi (bez kierowcy), drugi z 22 miejscami (bez kierowcy),
b) dzienna ilość kilometrów do przejechania dla:
- autobusu wynosi maksymalnie 150 km. taką ilość należy przyjąć do określenia ceny jednostkowej biletu (z wyłączeniem przerw świątecznych oraz ferii zimowych),
- busa wynosi maksymalnie 162 km., taką ilość należy przyjąć do określenia ceny jednostkowej biletu (z wyłączeniem przerw świątecznych oraz ferii zimowych),
c) ilość dzieci dowożonych autobusami na terenie gminy jest wartością zmienną (może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu), według posiadanych danych na dzień dzisiejszy wynosi 180 dzieci, rozkład jazdy autobusów z liczbą km i ilością dzieci stanowi załącznik do niniejszego OPZ.
4) W przypadku awarii autobusu wykonującego przewóz, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca podstawił pojazd zastępczy w zadeklarowanym w ofercie czasie, który maksymalnie może wynosić 45 minut.
5) Pojazd przewożący zorganizowaną grupę dzieci lub młodzieży do 18 lat oznacza się z przodu i z tyłu kwadratowymi tablicami barwy żółtej z symbolem dzieci barwy czarnej. W warunkach niedostatecznej widoczności tablice powinny być oświetlone, chyba że są wykonane z materiału odblaskowego. Kierujący tym pojazdem jest obowiązany włączyć światła awaryjne podczas wsiadania lub wysiadania dzieci lub młodzieży (art. 57 ustawy o ruchu drogowym).
6) Każdy uczeń musi mieć zapewnione bezpieczne miejsce w autobusie.
7) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany rozkładu jazdy autobusów, wynikającej z bieżącej działalności szkoły lub przedszkola np. dzień rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, dzień Edukacji Narodowej itp.
8) Usługa ma być świadczona w dni powszednie, z wyjątkiem sobót, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych, określonych na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2002 r. Nr 46, poz. 432 z późn. zm.), ferie zimowe i letnie, wiosenna i zimowa przerwa świąteczna oraz dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opublikowanym przez MEiN Kalendarzem roku szkolnego 2026/2027.
9) Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej spełniającymi wszystkie wymogi bezpieczeństwa związane z przewozem pasażerskim, o którym mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.) i ustawie Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), przez osoby mające odpowiednie uprawnienia do świadczenia tych usług.
10) Pojazdy, którymi dysponować będzie Wykonawca w zakresie realizacji zadania muszą spełniać warunki określone w obowiązujących przepisach, w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r., poz. 502 z późn. zm.), gwarantujących odpowiednią jakość, o określonych parametrach technicznych i jakościowych.
11) Autobus musi być nie starszy niż z 2021 r. (rok produkcji 2021 lub nowszy).
12) Autobus musi spełniać normę emisji spalin Euro 6.
13) Przewóz dzieci zgodnie z rozkładem będzie odbywał się na zasadzie zakupu biletów miesięcznych. Wykonawca poda w ofercie cenę jednostkową biletu miesięcznego (brutto).
14) Ilość kupowanych biletów w okresie obowiązywania umowy może ulegać zmianie,
z zastrzeżeniem, że zmiany w ilości uczniów objętych przewozami nie skutkują zmianą w jednostkowej cenie biletów.
13) Rozliczenia będą wykonywane w cyklu miesięcznym na podstawie zestawienia biletów miesięcznych.
14) Imienna lista uczniów, dla których zostaną zakupione bilety zostanie podana do wiadomości Wykonawcy przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim oraz Dyrektora Publicznego Przedszkola w Miasteczku Krajeńskim - przed rozpoczęciem każdego miesiąca.
15) Wykonawca jest zobowiązany do punktualnego przestrzegania przedstawionego rozkładu jazdy.
16) Zamawiający zapewnia opiekunów podczas przewozów.
17) Pojazdy Wykonawcy muszą posiadać ubezpieczenie OC, AC i NNW.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

275000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Miasteczko Krajeńskie (z miejsca zamieszkania) do placówek oświatowych.
Informacje dot. realizacji zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa dowożenia dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Miasteczko Krajeńskie (z miejsca zamieszkania) do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki opiekuna, oraz odwożenia dzieci po skończonych zajęciach do miejsca zamieszkania, wraz z zapewnieniem opieki opiekuna. Przewóz dotyczy wszystkich dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w roku szkolnym 2026/2027 w placówkach oświatowych w Pile i Starej Łubiance.
2) Informacje dot. realizacji zamówienia:
a) Do realizacji zamówienia wymagany jest jeden bus/autobus o ilości miejsc siedzących dla dzieci – 5 (5 miejsca + kierowca + opiekun).
b) Według informacji posiadanych na dzień dzisiejszy dowóz i odwóz będzie obejmował 5 dzieci niepełnosprawnych.
c) Przewidywana dzienna liczba kilometrów, którą należy przyjąć do określenia ceny jednostkowej wynosi 141 km (trasa przejazdu: Miasteczko Krajeńskie – Brzostowo – Piła – Stara Łubianka)
1. Zamawiający informuje, że dzieci, które na dzień dzisiejszy objęte są dowozem w ramach niniejszej części zamówienia, zamieszkują w Brzostowie (3 dzieci), Miasteczko Krajeńskie (2 dzieci). Dowóz oraz odwóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Pile, ul. Śniadeckich 27, 64-920 Piła oraz Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Edukacji i Terapii w Starej Łubiance, ul. Kościuszkowców 2A, 64-932 Stara Łubianka W związku z tym przyjęto, iż maksymalna dzienna liczba kilometrów przejazdu wynosi 141 km.
d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany liczby dzieci dowożonych do jednostek oświatowych, w sytuacjach niezależnych od Zamawiającego, o których w chwili obecnej nie ma wiedzy. Wykonawca w tych sytuacjach zobowiązany jest zapewnić dowóz mniejszej lub większej liczby dzieci niż wyżej podana. W przypadku konieczności dowozu dzieci, w trakcie realizacji zamówienia, do innej szkoły, liczba kilometrów (długość trasy przejazdu) zostanie ustalona przez Zamawiającego i Wykonawcę usługi. Wykonawca podczas świadczenia każdego przejazdu zobowiązany będzie do zapewnienia uczniom opieki opiekuna (poza kierowcą). Wynagrodzenie za przewóz dzieci rozliczane będzie według ceny jednostkowej za przejechany 1 km, podanej przez Wykonawcę w ofercie.
3) Wymagania dotyczące sposobu realizacji przedmiotu zamówienia:
a) dowóz uczniów wraz z opiekunem codziennie od poniedziałku do piątku (w dniach nauki w szkole) począwszy od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.,
b) w trakcie trwania ferii, świąt lub innych dni wyznaczonych przez dyrekcje placówki jako wolne od zajęć, przewozy nie będą się odbywały,
c) rano dzieci będą zabierane z miejsca zamieszkania ok. godziny 7:00 i po zakończonych zajęciach lekcyjnych dowożone do domu,
d) godziny dowozu i przywozu dzieci uzależnione będą od rozkładów zajęć szkolnych. Dokładne godziny przewozu dzieci (umożliwiające dotarcie na wyznaczony czas) zostaną ustalone bezpośrednio między Wykonawcą a Zamawiającym po otrzymaniu rozkładu zajęć z placówek oświatowych w Pile.
4) Zakres obowiązków kierowcy przy przewozach osób niepełnosprawnych:
a) dbanie o bezpieczne wejście, przewóz i wyjście do i z pojazdu ucznia niepełnosprawnego,
b) posiadanie czytelnego identyfikatora z imieniem i nazwiskiem, przypiętego w widocznym miejscu,
c) współpraca z opiekunem uczniów w zakresie wzajemnego powiadamiania się o występujących problemach, niedogodnościach i zagrożeniach,
d) w trakcie wystąpienia kolizji drogowej lub zdarzenia utrudniającego dojazd, kierowca busa/autobusu zobowiązany jest podejmować wspólnie z opiekunem działania zmierzające w pierwszej kolejności do zapewnienia bezpieczeństwa uczniom,
e) kierowca w przypadku braku opiekuna nie może wpuścić uczniów do pojazdu i odjechać z przystanku,
f) zachowanie w tajemnicy danych adresowych dowożonych uczniów i nie przekazywania ich osobom postronnym.
5) Wymagania dotyczące opiekuna:
a) funkcję opiekuna może sprawować wyłącznie osoba pełnoletnia, mająca zdolności do czynności prawnych,
b) zakres obowiązków opiekuna przy przewozach osób niepełnosprawnych:
1) posiadanie czytelnego identyfikatora z imieniem i nazwiskiem, przypiętego w widocznym miejscu,
2) dbanie o bezpieczne wejście, przewóz i wyjście do i z pojazdu ucznia niepełnosprawnego, opiekowanie się i służenie pomocą uczniom niepełnosprawnym,
3) odbieranie dzieci od rodziców (opiekunów prawnych) spod domu przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych,
4) po dowiezieniu do szkoły przyprowadzanie dzieci do szatni i przekazywanie osobie dyżurującej, po zakończeniu zajęć odbieranie dzieci z szatni ze szkoły i po dowiezieniu przekazywanie pod opiekę rodzicom (prawnym opiekunom),
5) współpraca z Dyrektorem Placówki Oświatowej, zgłaszanie zmiany dotyczącej stanu przewozu uczniów niepełnosprawnych, czasu rozpoczęcia i zakończenia usługi itp.,
6) prowadzenie dokumentacji w postaci dziennika przewozu uczniów,
7) w przypadku awarii autobusu przewożącego uczniów sprawowanie opieki nad dowożonymi uczniami, zapewniając im bezpieczeństwo - do czasu przyjazdu pojazdu zastępczego.
8) posiadanie kontaktu telefonicznego z rodzicami/ opiekunami prawnymi i placówką na wypadek zmian godzin przyjazdu i odjazdu wynikających z sytuacji niezależnych, np. „korki”, przekazywanie ewentualnych informacji ze szkoły do domu rodzinnego dziecka i odwrotnie,
9) zachowanie w tajemnicy danych adresowych dowożonych uczniów i nie przekazywanie ich osobom postronnym.
6) Dzieci dojeżdżające mają wystarczającą sprawność ruchową, aby korzystać ze zwykłych siedzeń pojazdu. Gmina w obecnej chwili nie posiada zgłoszeń od rodziców dotyczących przewozu osób na wózkach inwalidzkich.
7) W ramach umowy Wykonawca zobowiązany będzie do:
a) dowożenia i odwożenia uczniów z zachowaniem zasady, że uczniowie dowożeni są do szkoły nie później niż na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć,
b) przewozu uczniów środkiem transportu spełniającym wymagania określone przepisami prawa do przewozu osób niepełnosprawnych, pojazdy muszą być wyposażone w pasy bezpieczeństwa.
c) w przypadku awarii wyznaczonego busa/autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, w czasie podanym przez Wykonawcę w ofercie, nie później jednak niż w ciągu 45 minut od powstania awarii, pojazd zastępczy spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym.
d) pojazd Wykonawcy musi posiadać ubezpieczenie OC, AC, NNW.
e) autobus musi być nie starszy niż z 2016 r. (rok produkcji 2016 lub nowszy).
f) autobus musi spełniać normę emisji spalin Euro 6.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

119286 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

160 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

160,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOVABUS Magdalena Woźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7642361418

7.3.3)Ulica

Tadeusza Kościuszki 43

7.3.4)Miejscowość

Miasteczko Krajeńskie

7.3.5)Kod pocztowy

89-350

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

297000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOVABUS Magdalena Woźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7642361418

7.3.3)Ulica

Tadeusza Kościuszki 43

7.3.4)Miejscowość

Miasteczko Krajeńskie

7.3.5)Kod pocztowy

89-350

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119286 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasteczko Krajeńskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miasteczko Krajeńskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NOVABUS Magdalena Woźniak (Miasteczko Krajeńskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.