Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
190 035 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 140 000 zł – 274 290 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 36% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kotłowni w Budynku Wojska Polskiego 189 -Belweder

Zamawiający Gmina Miasto Terespol (Terespol, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kotłowni w Budynku Wojska Polskiego 189 -Belweder”, wybierając ofertę wykonawcy BILL-BUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 190 035 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto TerespolTerespol, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
190 035 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BILL-BUD Sp. z o.o. (Biała Podlaska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 190 035,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 140 000,00 zł do 274 290,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail