Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 174 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 października 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 156 174 zł – 213 516 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Renowacja stawu w miejscowości Olędy

Zamawiający Gmina Zbuczyn (Zbuczyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Renowacja stawu w miejscowości Olędy”, wybierając ofertę wykonawcy Maxi-Koparki sp. z.o.o. Wartość umowy: 156 174 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ZbuczynZbuczyn, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
156 174 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Maxi-Koparki sp. z.o.o. (Baciki Blizżze).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 174,29 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 156 174,29 zł do 213 515,70 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail