Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
576 870 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 576 870 zł – 693 544 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja boiska do piłki nożnej w Święcieńcu

Zamawiający Gmina Słupno (Słupno, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja boiska do piłki nożnej w Święcieńcu”, wybierając ofertę wykonawcy KORTBUD Janusz Gniado. Wartość umowy: 576 870 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SłupnoSłupno, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
576 870 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 17 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KORTBUD Janusz Gniado (Okuniew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 576 870,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 576 870,00 zł do 693 544,11 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUPNO

1.3.)Oddział zamawiającego

Wójt Gminy Słupno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015997

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Miszewska 8A

1.5.2.)Miejscowość

Słupno

1.5.3.)Kod pocztowy

09-472

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@slupno.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugslupno.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-687b04a8-081c-4152-9e2e-f79be1536f40

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja boiska do piłki nożnej w Święcieńcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-687b04a8-081c-4152-9e2e-f79be1536f40

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417438

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047760/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Modernizacja boiska do piłki nożnej w Święcieńcu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372251

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BFZ.271.1.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn

„Modernizacja boiska do piłki nożnej w Święcieńcu”. 2. Zadanie będzie realizowane w obrębie istniejącego boiska do piłki nożnej lokalizowanego na działkach o nr ewidencyjnych 43 pow. 0,71ha, 45/2 o pw.0,22ha, 46/3 o pow. 0,17ha położonych w miejscowości Święcieniec, gmina Słupno stanowiących jedną nieruchomość będącą własność Gminy Słupno, na której zlokalizowana jest Szkoła Podstawowa im Małego Powstańca w Święcieńcu. Obecny stan zagospodarowania terenu przyszkolnego stanowi boisko trawiasta które uległo degradacji, boisko do koszykówki oraz plac zabaw. Zadanie swym zakresem zakłada modernizację istniejącego boiska do piłki nożnej poprzez zmianę jego gabarytów oraz nawierzchni. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) organizację placu budowy; 2) zmniejszenie gabarytów istniejącego boiska i dostosowanie ich do potrzeb wskazanych przez Zamawiającego, tj. 30m x 60m; 3) korytowanie oraz zbieranie humusu wraz z wywozem; 4) wyrównanie terenu; 5) ułożenie warstwy chłonnej; 6) wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego 0-31,5 mm- gr. 15 cm i 0-4 o gr. 3cm; 7) posadowienie obrzeży betonowych (8cm x 30cm x 100cm) boiska na podsypce betonowej z ławą betonową (beton C12/15 z oporem); 8) ułożenie nawierzchni z używanej trawy sztucznej będącej w dyspozycji Zamawiającego wraz z przeprowadzeniem gruntownej konserwacji i uzupełnieniem granulatem; 9) wykonanie piłkochwytu o wysokości 6m z rur ocynkowanych, wypełnionego siatką sznurkową typu PE o wielkości oczka 100mm x 100mm w kolorze zielonym wraz z akcesoriami na odcinku ca 180 mb; 10) wykonanie furtki wejściowej o wymiarach 200cm x 120 cm; 11) wykonanie bramy wjazdowej o wymiarach 400cm x 250 cm; 12) wykonanie linii boiska do piłki nożnej; 13) montaż bramek o wymiarach 5m x 2mn wraz z siatkami; 14) uporządkowanie terenu; 15) wykonanie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39293300-5 - Sztuczna trawa

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

576870,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

693544,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

576870,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KORTBUD Janusz Gniado

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

011850425

7.3.3)Ulica

Lipowa 7A

7.3.4)Miejscowość

Okuniew

7.3.5)Kod pocztowy

05-079

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

576870,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45236119-7Naprawa boisk sportowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słupno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 576 870 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KORTBUD Janusz Gniado (Okuniew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.