Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: Hrabski Ogród.
Zamawiający Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=788, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
13 sierpnia 2025
Termin ofert: 29 sierpnia 2025 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 września 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590648310 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | POW 10/16 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tomaszów Mazowiecki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 447242311 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 447242311 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zam.pub@tomaszow-maz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e969fb92-e8cc-4a2d-bba2-53ba61af36dc |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00417305 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00373979 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: Hrabski Ogród. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Nazwa zamówienia: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego 71540000-5 - Usługi zarządzania budową 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 8 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CONSIL Mateusz Chmielewski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7732403994 |
| 4.3.3.) | Ulica | Nowy Glinnik 5, 97-217, Lubochnia, N |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lubochnia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 97-217 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 99255 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00427870/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 99255 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.