Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
99 255 zł
Umowa zawarta
15 września 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 99 255 zł – 285 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%KWALIFIKACJE ZAWODOWE I DOSWIADCZENIE OSÓB WYZNACZONYCH DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA30%DYSPOZYCYJNOŚC INSPEKTORA NADZORU10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: Hrabski Ogród.

Zamawiający Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla…”, wybierając ofertę wykonawcy CONSIL Mateusz Chmielewski. Wartość umowy: 99 255 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
99 255 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2025

    Termin ofert: 29 sierpnia 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CONSIL Mateusz Chmielewski (Lubochnia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 99 255,00 zł (umowę zawarto 15 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 99 255,00 zł do 285 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.3.)Oddział zamawiającego

URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648310

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

POW 10/16

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

447242311

1.5.8.)Numer faksu

447242311

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@tomaszow-maz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e969fb92-e8cc-4a2d-bba2-53ba61af36dc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: Hrabski Ogród.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e969fb92-e8cc-4a2d-bba2-53ba61af36dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00427870

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373979

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WRI.271.17.2025.ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

135255,63 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa zamówienia:
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn.: Hrabski Ogród –
rewitalizacja i aranżacja parku przy Pałacu Ostrowskich w Tomaszowie Mazowieckim – Rewitalizacja terenów miasta
2. Zakres przedmiotu zamówienia jest pełnienie przez Wykonawcę kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją
robót dla zadania pn.: Hrabski Ogród- rewitalizacja i aranżacja parku przy Pałacu Ostrowskich w Tomaszowie Mazowieckim
– Rewitalizacja terenów miasta, poprzez ustanowienie Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego (dalej INI).
a) w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń,
b) w specjalności architektonicznej bez ograniczeń,
c) w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wodociągowych i kanalizacji bez ograniczeń,
d) w specjalności instalacji w zakresie i urządzeń elektrycznych bez ograniczeń,
e) osobę spełniającą wymagania, o których mowa w art. 37c - ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece
nad zabytkami - (u.o.z.o.z),
f) osobę spełniającą wymagania , o których mowa odpowiednio w art.37b ust.1 ust. 2 i ust.3 u.o.z.o.z.
3. Nadzorowane roboty realizowane będą na podstawie:
1) decyzji: Nr 63/2024, znak: WAB.6740.656.2023 z dnia 06.02.2024 r. obejmująca rewitalizację parku miejskiego
,,Solidarność” i parku przypałacowego na działkach o nr ewid. 240/9,240/10,240/11,240/16,240/18,240/19,
240/20,240/21,244 położonych w obrębie ewid. Nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim,
2) decyzji Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków (WUOZ-ZZ.5142.62.2023.BS.WJz dnia 27.11.2023 r.) oraz
3) decyzji WUOZ-ZZ.5146.364.2023.BS.WJ z dnia 27.11.2023.
4. Zakres zamówienia – zgodnie z dokumentami zamówienia.
5. Okres pełnienia nadzoru inwestorskiego, może ulec skróceniu lub wydłużeniu do rzeczywistego czasu wykonywania robót
budowlanych przez wykonawcę robót oraz uzyskania ostatecznej decyzji o pozwolenie na użytkowanie, uwzględniając
zmianę wysokości wynagrodzenia wykonawcy, o której mowa w § 2 ust. 1.
6. Termin realizacji: od dnia podpisania umowy do dnia zakończenia wykonywania robót budowlanych przez wykonawcę.
Planowany termin realizacji wykonywania robót budowlanych wynosi 11 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99255 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

285000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99255 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CONSIL Mateusz Chmielewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732403994

7.3.3)Ulica

Nowy Glinnik 5, 97-217, Lubochnia, N

7.3.4)Miejscowość

Lubochnia

7.3.5)Kod pocztowy

97-217

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99255 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 255 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CONSIL Mateusz Chmielewski (Lubochnia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.