Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
236 300 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 236 300 zł – 371 960 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Łomazy (Łomazy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 236 300 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁomazyŁomazy, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
236 300 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM Sp. z o.o. (Międzyrzec Podlaski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 236 300,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 236 300,00 zł do 371 960,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail