Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 327 170 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 327 170 zł – 1 334 489 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Bisztynku w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Zamawiający Gmina Bisztynek (Bisztynek, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Bisztynku w formule…”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. Antoni Rutkowski. Wartość umowy: 1 327 170 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BisztynekBisztynek, Warmińsko-Mazurskie (powiat Bartoszycki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
1 327 170 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. Antoni Rutkowski (Białystok), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 327 170,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 327 170,00 zł do 1 334 488,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail