Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
553 500 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 553 500 zł – 1 047 457 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego i budowa kładki dla pieszych nad rzeką Cienką w miejscowości Klembów

Zamawiający Gmina Klembów (Klembów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego i budowa kładki dla pieszych nad rzeką Cienką w…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „A-Z BUD” Zbigniew Frąk w spadku. Wartość umowy: 553 500 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KlembówKlembów, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
553 500 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „A-Z BUD” Zbigniew Frąk w spadku (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 553 500,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 553 500,00 zł do 1 047 456,93 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail