Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska wraz ze strefą aktywności i zagospodarowaniem terenu w Podczaszej Woli

Zamawiający Gmina Klwów (Klwów, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Budowa boiska wraz ze strefą aktywności i zagospodarowaniem terenu w Podczaszej Woli”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KlwówKlwów, Mazowieckie (powiat Przysuski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 819 651 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Klwów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223801

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Opoczyńska, 35

1.5.2.)Miejscowość

Klwów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-415

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@klwow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.klwow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d1cb95d-6beb-4584-b646-856aff12dfb2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa boiska wraz ze strefą aktywności i zagospodarowaniem terenu w Podczaszej Woli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d1cb95d-6beb-4584-b646-856aff12dfb2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416957

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029352/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Budowa boiska wraz ze strefą aktywności i zagospodarowaniem terenu w Podczaszej Woli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00383778

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PJ.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
a) Boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy sztucznej o wymiarach 22 x 14 m;
b) Strefy aktywności w formie zestawu zabawowo-edukacyjnego o minimalnych parametrach:
 Wymiary 6 x 7 m
 Wysokość całkowita - 3,5 m
 Wieża z podestem na wys. 1200 mm - 4 szt
 Dach dwuspadowy - 2 szt
 Ześlizg - 2 szt
 Most z barierami - jeden poziom - 2 szt
 Przejście tunelowe
 Ściana wspinaczkowa
 Tunel rurowy plastikowy
 Schody
c) zjazdu linowego - tyrolki o dł. 22 m;
d) Dostawę i montaż 2 ławek;
e) Dostawę i montaż stojaka na rowery.
f) Dostawę i montaż tablicy informacyjnej.
g) Dostawa i montaż 2 koszy na śmieci

4.5.3.)Główny kod CPV

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212220-4Roboty budowlane związane z wielofu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
819 651 zł
Próbka: 71 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
360 744 zł2 436 837 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 076 093 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
360 744 zł
Mediana
819 651 zł
Górny kwartyl
2 436 837 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Klwów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Klwów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212220-4 (Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.