Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
388 000 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 15 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 388 000 zł – 519 060 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Damnicy.”

Zamawiający Gmina Damnica (Damnica, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Damnicy”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi ogólnobudowlane Bronk Zdzisław. Wartość umowy: 388 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DamnicaDamnica, Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
388 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi ogólnobudowlane Bronk Zdzisław (Brodnica Górna), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 388 000,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 388 000,00 zł do 519 060,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Damnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979795

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Górna 1

1.5.2.)Miejscowość

Damnica

1.5.3.)Kod pocztowy

76-231

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.7.)Numer telefonu

598484444

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@damnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/damnica/proceedings

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/damnica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Damnicy.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8db8fd74-5eef-4c3f-afd4-a976978b43f1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416887

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016343/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Modernizacja zaplecza szatniowo - sanitarnego przy boisku piłkarskim w Damnicy.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346434

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

388000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje remont szatni sportowej w Damnicy wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii. Inwestycja będzie realizowana na działce nr 107/2 obręb Damnica. Zakres rzeczowy obejmuje prace remontowe pomieszczeń, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę armatury sanitarnej, ocieplenie stropu, malowanie elewacji, wymianę orynnowania, wymianę podbitki, wymianę oświetlenia, wymianę mebli oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kWp wraz z magazynem energii 5kWh. Całość prac należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz zestawieniem wyposażenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

388000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

519060,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

388000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi ogólnobudowlane Bronk Zdzisław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891032517

7.3.3)Ulica

Kamionka 109

7.3.4)Miejscowość

Brodnica Górna

7.3.5)Kod pocztowy

83-324

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

388000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Damnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Damnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 388 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi ogólnobudowlane Bronk Zdzisław (Brodnica Górna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.