Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
524 709 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    251 934 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    272 775 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia ulicznego

Zamawiający Gmina Jasienica (Jasienica, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 524 709 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina JasienicaJasienica, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
524 709 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Elwatt sp. z o.o. za łącznie 524 709,42 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail