Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
236 787 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 236 787 zł – 537 941 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Celinach

Zamawiający Gmina Iwanowice (Iwanowice Włościańskie, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Celinach”, wybierając ofertę wykonawcy SIB Inwestycje Sp. z o.o. Wartość umowy: 236 787 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina IwanowiceIwanowice Włościańskie, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
236 787 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIB Inwestycje Sp. z o.o. (Wieliczka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 236 787,30 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 236 787,30 zł do 537 940,90 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail