Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
285 000 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 285 000 zł – 474 182 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń biurowych w budynku UMiG Cegłów"

Zamawiający Gmina Cegłów (Cegłów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń biurowych w budynku UMiG Cegłów”, wybierając ofertę wykonawcy Fason Marcin Garbus. Wartość umowy: 285 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina CegłówCegłów, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
285 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fason Marcin Garbus (Olszyc-Folwark 20), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 285 000,00 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 285 000,00 zł do 474 181,79 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Cegłów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

T. Kościuszki 4

1.5.2.)Miejscowość

Cegłów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-319

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

25 5066611

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ceglow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.ceglow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1263081

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń biurowych w budynku UMiG Cegłów"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-881b7014-5eb3-44d4-9256-4dd8641da4b2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416666

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00060748/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń biurowych w budynku UMiG Cegłów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00115913

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

285000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem robót budowlanych będzie modernizacja pomieszczeń I piętra budynku Urzędu Miasta i Gminy w Cegłowie w celu poprawy warunków pracy i komfortu obsługi interesantów. Po wykonaniu prac ulegnie zmianie rozkład pomieszczeń zgodnie z załączonym projektem. Zmiany rozkładu pomieszczeń polegać będą na miejscowych rozbiórkach poszczególnych ścianek działowych i wykonaniu miejscowych zamurowani istniejących otworów drzwiowych oraz okienek wewnętrznych podawczych i kasowych oraz wykonaniu nowych przejść/otworów drzwiowych w istniejących ścianach działowych. Wskazane w części rysunkowej pomieszczenia wewnątrz budynku na I piętrze projektuje się podać generalnym procesom remontowym i modernizacyjnym łącznie z wewnętrzną klatką schodową.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

285000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

474181,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

285000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fason Marcin Garbus

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212533461

7.3.4)Miejscowość

Olszyc-Folwark 20

7.3.5)Kod pocztowy

08-113

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

285000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cegłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cegłów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 285 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fason Marcin Garbus (Olszyc-Folwark 20). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.