Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana wodomierzy w lokalach objętych zarządem ZZK.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana wodomierzy w lokalach objętych zarządem ZZK”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932671448

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-111

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zzk.wroc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.zzk.wroc.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d5fe152-1374-4975-96e4-145d8d048338

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416562

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00156313

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana wodomierzy w lokalach objętych zarządem ZZK.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) zakup, dostawę i wymianę 986 szt. wodomierzy na wodomierze ultradźwiękowe wraz z założeniem plomby, w tym: wodomierzy wody zimnej - 536 szt., wodomierzy wody ciepłej – 450 szt.,
2) wykonanie maksymalnie 1 972 odczytów rozliczeniowych z zamontowanych wodomierzy, wg stanu na dzień: 31 grudnia 2025 r. i 30 czerwca 2026 r.
Ilość odczytów, jaką wykona Wykonawca będzie wynikać z terminu wymiany wodomierza na nowy, ultradźwiękowy:
a) 2 odczyty – dla wodomierzy zamontowanych przed 31.12.2025r., tj. stan na 31 grudnia 2025 r. i 30 czerwca 2026 r.
b) 1 odczyt – dla wodomierzy zamontowanych po 31.12.2025r., tj. stan na
30 czerwca 2025 r.

3.9.)Główny kod CPV

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Aqua Partner sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943186790

4.3.3.)Ulica

Tolkmicka 6/2

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

54-116

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

382470,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00197366/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

320349,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

51210000-7Usługi instalowania urządzeń pomiar…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Zasobu Komunalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 51210000-7 (Usługi instalowania urządzeń pomiarowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.