Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
115 900 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów miesięcznych i przewóz uczniów dojeżdżających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r.

Zamawiający Gmina Korzenna (Korzenna, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych i przewóz uczniów dojeżdżających do Szkoły Podstawowej im.…”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.H.U. Bulanda Krzysztof. Wartość umowy: 115 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KorzennaKorzenna, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
115 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 sierpnia 2026

    Termin ofert: 27 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.H.U. Bulanda Krzysztof (Lipnica Wielka 326), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 115 900,20 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KORZENNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892297

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

KORZENNA 325

1.5.2.)Miejscowość

Korzenna

1.5.3.)Kod pocztowy

33-322

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18/4406610

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@korzenna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.korzenna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminakorzenna.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów miesięcznych i przewóz uczniów dojeżdżających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7c0036e9-93b3-420c-b521-f07cf04d9f8a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416525

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035129/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH I PRZEWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W LIPNICY WIELKIEJ.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397574

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych i przewóz uczniów dojeżdżających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu, z miejscowości Bukowiec, Lipnica Wielka (Żebraczka) i Lipnica Wielka (Zalesie).
Planowana ilość biletów miesięcznych do zakupu wynosi 67 tj. trasa dowozu 1 - 31, trasa dowozu 2 - 19, trasa dowozu 3 – 17.

Liczba nabywanych biletów może ulec zmianie o nie więcej niż 15% w stosunku do liczby uczniów wskazanej w dokumentacji postępowania.

Wykonawca zobowiązany jest dostosować do zamówienia odpowiednią ilość autobusów.
Maksymalny czas oczekiwania przywiezionych uczniów na rozpoczęcie zajęć w szkole oraz na odwóz po lekcjach – 45 minut.
Podane godziny rozpoczęcia/zakończenia zajęć mogą ulec zmianie. Godziny dowozu/odwozu należy uzgadniać z dyrektorem szkoły.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115900,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115900,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115900,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. Bulanda Krzysztof

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7340037626

7.3.4)Miejscowość

Lipnica Wielka 326

7.3.5)Kod pocztowy

33-323

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115900,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Korzenna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korzenna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 115 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. Bulanda Krzysztof (Lipnica Wielka 326). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.