Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
165 650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla drogi gminnej w Radzyminie: • długość odcinka ok. 637,00 mb • lokalizacja: początek w km 0+000,00 na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3056W relacji Radzyminek – Wichorowo – Postróże
    Wartość umowy
    36 900 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla drogi gminnej w Krysku i Nowym Krysku: • długość odcinka ok. 1 319,00 mb • lokalizacja: początek w km 0+000,00 na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 571 relacji Naruszewo – Pułtusk
    Wartość umowy
    49 200 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla drogi gminnej w Stachowie: • długość odcinka ok. 280,00 mb • lokalizacja: początek na skrzyżowaniu z drogą gminną (dz. nr ewid. 14, obręb: Stachowo)
    Wartość umowy
    18 450 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla drogi gminnej w miejscowości Wronino: • długość odcinka ok. 140,00 mb • lokalizacja: początek w km 0+000,00 na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3064W relacji Wróblewo – Przemkowo – Wi
    Wartość umowy
    12 300 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla drogi gminnej nr 300548W Wichorowo – Naruszewo • długość odcinka ok. 1 600,00 mb • lokalizacja: początek na skrzyżowaniu z drogą gminną nr 300521W w Naruszewie
    Wartość umowy
    48 800 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
23 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

Zamawiający Gmina Naruszewo (Naruszewo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 165 650 zł. Złożono 23 oferty.

Zamawiający: Gmina NaruszewoNaruszewo, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
165 650 zł
Liczba ofert
23 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: DROTECH Paweł Gontarek (części 1, 2, 3, 4); DROG-POL II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 165 650,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 23 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail