Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
414 470 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zakup beczkowozu o pojemności 5000 l. (beczka na przyczepie, 1 sztuka)
    AQUAHOLD PROSTA SA· Modlnica
    Wartość umowy
    44 280 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2zakup zbiornika na paliwo z dystrybutorem o pojemności 5000 litrów (1 sztuka)
    MOTORPOL Krzysztof Domalewski· Olsztyn
    Wartość umowy
    11 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3zakup agregat prądotwórczy na przyczepie 100 kVA/80kW (1 sztuka)
    SUMERA MOTOR sp. z o.o. sp. k.· Andrychów
    Wartość umowy
    183 516 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4zakup mobilna stacja uzdatniania wody (1 sztuka)
    AQUAHOLD PROSTA SA· Modlnica
    Wartość umowy
    98 400 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5zakup zestawu radiowego TETRA z anteną i wyposażeniem wraz z montażem (1 sztuka)
    KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz· Wieliczka
    Wartość umowy
    26 500 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6zakup radiostacji cyfrowych w standardzie DMR (Digital Mobile Radio) z antenami i wyposażeniem wraz z montażem (3 sztuki)
    KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz· Wieliczka
    Wartość umowy
    50 774 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup beczkowozu, zbiornika na paliwo, agregatu, stacji uzdatniania wody, zestawu radiowego TETRA, radiostacji cyfrowych DMR - w ramach Programu OLiOC na lata 2025–2026 - z podziałem na sześć zadań

Zamawiający Powiat Wadowicki (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup beczkowozu, zbiornika na paliwo, agregatu, stacji uzdatniania wody, zestawu…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 414 470 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Powiat WadowickiWadowice, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
414 470 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AQUAHOLD PROSTA SA (części 1, 4); MOTORPOL Krzysztof Domalewski (część 2); SUMERA MOTOR sp. z o.o. sp. k. (część 3); KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz (części 5, 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 414 470,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Wadowicki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072183421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Batorego 2

1.5.2.)Miejscowość

Wadowice

1.5.3.)Kod pocztowy

34-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatwadowicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-579d8dc6-114e-486c-af43-46f9a7b78f1e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup beczkowozu, zbiornika na paliwo, agregatu, stacji uzdatniania wody, zestawu radiowego TETRA, radiostacji cyfrowych DMR - w ramach Programu OLiOC na lata 2025–2026 - z podziałem na sześć zadań

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-579d8dc6-114e-486c-af43-46f9a7b78f1e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416432

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041163/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.17 Zakup beczkowozu, zbiornika na paliwo, agregat, mobilnej stacji uzdatniania wody, zestawu radiowego TETRA, 3 zestawów Radiostacji w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00318512

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NIZ.272.TP.55.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

460569,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – zakup beczkowozu o pojemności 5000 l. (beczka na przyczepie, 1 sztuka)

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

40650,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – zakup zbiornika na paliwo z dystrybutorem o pojemności 5000 litrów (1 sztuka)

4.5.3.)Główny kod CPV

44611410-3 - Zbiorniki do przechowywania oleju

4.5.5.)Wartość części

12195,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – zakup agregat prądotwórczy na przyczepie 100 kVA/80kW (1 sztuka)

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

154471,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – zakup mobilna stacja uzdatniania wody (1 sztuka)

4.5.3.)Główny kod CPV

42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

4.5.5.)Wartość części

182926,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – zakup zestawu radiowego TETRA z anteną i wyposażeniem wraz z montażem (1 sztuka)

4.5.3.)Główny kod CPV

32570000-9 - Urządzenia łączności

4.5.5.)Wartość części

21544,72 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – zakup radiostacji cyfrowych w standardzie DMR (Digital Mobile Radio) z antenami i wyposażeniem wraz z montażem (3 sztuki)

4.5.3.)Główny kod CPV

32236000-6 - Radiotelefony

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44034,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUAHOLD PROSTA SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529715241

7.3.4)Miejscowość

Modlnica

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

123000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MOTORPOL Krzysztof Domalewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510835862

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

183516,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

307500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

183516,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SUMERA MOTOR sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120380521

7.3.4)Miejscowość

Andrychów

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

183516,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUAHOLD PROSTA SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529715241

7.3.4)Miejscowość

Modlnica

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120085130

7.3.4)Miejscowość

Wieliczka

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50774,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50774,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50774,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120085130

7.3.4)Miejscowość

Wieliczka

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50774,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144212-7Cysterny do transportu wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 206 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 927 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 142 130 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 927 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wadowicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wadowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 414 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144212-7 (Cysterny do transportu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AQUAHOLD PROSTA SA (Modlnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.