Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
525 053 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    39 568 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 921 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    148 456 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    61 819 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    183 288 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty remontowe w budynkach szkół podstawowych w gminie Łukowica.

Zamawiający Gmina Łukowica (Łukowica, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty remontowe w budynkach szkół podstawowych w gminie Łukowica”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 525 053 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁukowicaŁukowica, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
525 053 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (część 1); Firma Budowlana SOPATA Zbigniew Sopata (części 2, 3); Uryś-Fliz Mariusz Uryga (części 4, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 525 052,83 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łukowica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892452

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łukowica

1.5.2.)Miejscowość

Łukowica

1.5.3.)Kod pocztowy

34-606

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

+48183301521

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@lukowica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lukowica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.malopolska.pl/uglukowica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty remontowe w budynkach szkół podstawowych w gminie Łukowica.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4c74d791-b5f2-4b85-9003-e01c204ea5ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416417

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044192/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Roboty remontowe w budynkach szkół podstawowych w gminie Łukowica.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314374

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Roboty remontowe w Szkole Podstawowej w Jastrzębiu, związane z termoizolacją stropu nad I pietrem.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji stropu nad I piętrem w budynku szkoły podstawowej w Jastrzębiu, gmina Łukowica. Celem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku oraz ograniczenie strat ciepła.
Zakres robót obejmuje:
• wykonanie izolacji cieplnej stropu
• wykonanie warstwy wiatroizolacyjnej
• wykonanie komunikacji technicznej na poddaszu

4.5.3.)Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.)Wartość części

26138,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ II : Roboty termoizolacyjne części budynku przyległego do sali gimnastycznej (szatni) w Szkole Podstawowej nr 1 w Przyszowej.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie zewnętrznym szkoły podstawowej w Przyszowej w gminie Łukowica w zakresie termoizolacji elementów budynku przyległych do sali gimnastycznej.
Zakres robót:
• roboty przygotowawcze
• roboty elewacyjne
• wykonanie opaski wokół budynku

4.5.3.)Główny kod CPV

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.5.)Wartość części

75792,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ III : Remont dachu Szkoły Podstawowej nr 2 w Przyszowej, część B budynku – wymiana pokrycia dachowego.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących roboty rozbiórkowe, dekarskie, przebudowę kominów oraz wykonanie izolacji stropu nad I piętrem w części B budynku szkoły podstawowej nr 2 w Przyszowej, gmina Łukowica.
Zakres robót
• roboty rozbiórkowe i przygotowawcze
• przebudowa kominów ponad połacią dachową
• roboty dekarskie:
• konstrukcja i warstwy podkładowe
• pokrycie dachowe
• elementy dachu
• roboty izolacyjne (strop nad I piętrem)

4.5.3.)Główny kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.)Wartość części

153183,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ IV: Remont Szkoły Podstawowej w Stroniu – likwidacja zawilgocenia ścian przewiązki.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na likwidacji zawilgocenia ścian przewiązki w budynku szkoły podstawowej w Stroniu w gminie Łukowica. Zakres obejmuje kompleksowe roboty zewnętrzne i wewnętrzne mające na celu usunięcie przyczyn zawilgocenia oraz odtworzenie uszkodzonych elementów budowlanych. Roboty budowlane od strony południowej obejmują pionową izolację fundamentów, od strony północnej odtworzenie izolacji pionowej fundamentów oraz wykonanie drenażu francuskiego.
Zakres robót:
• uszczelnienie obróbek zewnętrznych
• roboty wewnętrzne polegające na likwidacji skutków zawilgocenia
• roboty rozbiórkowe
• osuszanie i izolacje
• roboty odtworzeniowe

4.5.3.)Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

4.5.5.)Wartość części

49482,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ V: Roboty remontowe w Szkole Podstawowej w Świdniku, związane z wymianą części stolarki okiennej.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie części stolarki okiennej ( 26 szt.) w budynku szkoły podstawowej w Świdniku, gmina Łukowica.
Zakres obejmuje demontaż wybranych istniejących okien , montaż nowych okien z PCV wraz z obróbką, odtworzeniem ościeży oraz robotami towarzyszącymi.
Zakres robót:
• roboty demontażowe
• wywóz i utylizacja
• montaż stolarki okiennej
• obróbka ościeży i docieplenie
• montaż parapetów

4.5.3.)Główny kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.)Wartość części

159274,81 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39567,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67650,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39567,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343636675

7.3.4)Miejscowość

Łabowa

7.3.5)Kod pocztowy

33-336

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39567,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91921,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178350,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91921,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Budowlana SOPATA Zbigniew Sopata

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7342732589

7.3.4)Miejscowość

Barcice

7.3.5)Kod pocztowy

33-342

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91921,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

148456,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

313650,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

148456,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Budowlana SOPATA Zbigniew Sopata

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7342732589

7.3.4)Miejscowość

Barcice

7.3.5)Kod pocztowy

34-342

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148456,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61819,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78526,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61819,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Uryś-Fliz Mariusz Uryga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343350571

7.3.4)Miejscowość

Jamnica

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61819,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

142900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209958,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

183288,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Uryś-Fliz Mariusz Uryga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343350571

7.3.4)Miejscowość

Jamnica

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

183288,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łukowica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łukowica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 525 053 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45320000-6 (Roboty izolacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Łabowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.