Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
183 000 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 183 000 zł – 206 501 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej nr 340890 K Stronie - do Dąbrowej w km od 0+003,50 do 0+375,00, dz. ew. 606 w miejscowości Stronie.

Zamawiający Gmina Łukowica (Łukowica, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej nr 340890 K Stronie - do Dąbrowej w km od 0+003,50 do 0+375,00, dz.…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO – MOSTOWE "LIMDROG" SP. Z O.O. Wartość umowy: 183 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ŁukowicaŁukowica, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
183 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO – MOSTOWE "LIMDROG" SP. Z O.O. (Limanowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 183 000,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 183 000,00 zł do 206 501,06 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail