Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
182 222 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 182 222 zł – 186 315 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa komputerów stacjonarnych wraz z systemem operacyjnym dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy

Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa komputerów stacjonarnych wraz z systemem operacyjnym dla Wojewódzkiej Stacji…”, wybierając ofertę wykonawcy LOCO Adam Sawczuk Spółka jawna. Wartość umowy: 182 222 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
182 222 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 23:59
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LOCO Adam Sawczuk Spółka jawna (Bydgoszcz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 182 222,04 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 182 222,04 zł do 186 315,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail