Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
145 475 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 118 142 zł – 145 475 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na wezwanie zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla zadania pn.: „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Golina

Zamawiający Gmina Golina (Golina, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla zadania pn.: Instalacja systemów odnawialnych…”, wybierając ofertę wykonawcy AdMat-Eko Martyna Piecuch. Wartość umowy: 145 475 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GolinaGolina, Wielkopolskie (powiat Koniński →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
145 475 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 kwietnia 2026

    Termin ofert: 8 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AdMat-Eko Martyna Piecuch (Skrajnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 145 474,56 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 118 141,50 zł do 145 474,56 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail