Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
181 294 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 września 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa transportowa uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością, orzeczoną potrzebą kształcenia specjalnego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu we wrześniu 2026 r.

Zamawiający Gmina Wieliczka (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa transportowa uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością, orzeczoną potrzebą…”, wybierając ofertę wykonawcy Muscar Sp. z o.o. Wartość umowy: 181 294 zł.

Zamawiający: Gmina WieliczkaWieliczka, Małopolskie (powiat Wielicki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
181 294 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Muscar Sp. z o.o. (Brzeszcze), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 294,20 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA WIELICZKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555364

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Powstania Warszawskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Wieliczka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-020

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

12 263 41 00

1.5.8.)Numer faksu

12 278 68 60

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magistrat@wieliczka.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wieliczka.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa transportowa uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością, orzeczoną potrzebą kształcenia specjalnego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu we wrześniu 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b60fcaa5-9a46-465e-98cc-535099a43e10

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415989

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042480/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Usługa transportowa uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością, orzeczoną potrzebą kształcenia specjalnego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu we wrześniu 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Podstawą zastosowania trybu Zamówienia z wolnej ręki jest art. 305 ust. 1 w związku z 214 ust. 1 pkt 5 uPzp. Zamawiający w dniu 06.07.2026 r. wszczął postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne na docelową realizację usługi pn. Usługa transportowa uczniów z orzeczoną niepełnosprawnością, orzeczoną potrzebą kształcenia specjalnego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027, znak sprawy: BZP.271.18.2026. Zamawiający przystąpił do procedury przetargowej z zachowaniem należytej staranności i odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, planując termin rozpoczęcia świadczenia usług na dzień 01.09.2026r. Obecnie postępowanie to znajduje się na etapie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona.

Ciąg dalszy uzasadnienia w sekcji „informacje dodatkowe” nin. ogłoszenia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.30.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

1637994,96 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

130360,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz zamawiającego usługi polegającej na organizacji dowozu uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki, do specjalistycznych placówek oświatowych położonych na terenie gminy miejskiej Kraków, gminy Wieliczka i gminy Myślenice oraz ich odwozie po zajęciach szkolnych wraz z przewozem uczniów na zajęcia dodatkowe organizowane i realizowane przez placówki oświatowe (wszelkiego rodzaju zajęcia nadobowiązkowe, zawody sportowe, wycieczki tematyczne, imprezy okolicznościowe itp. - w tym także możliwość realizacji przewozów indywidualnych).
1. Okres realizacji zamówienia obejmuje okres od 01.09.2026 r. - 25.09.2026 r.
2. Usługa nie obejmuje przewozu na różnego rodzaju zajęcia wspomagające, korekcyjne, rehabilitacyjne itp., które nie odbywają się w związku z tokiem zajęć szkolnych organizowanych i prowadzonych przez macierzystą placówkę oświatową ucznia, a w jakich uczeń bierze udział na skutek indywidualnej decyzji rodzica/prawnego opiekuna.
3. Usługa będzie wykonywana zgodnie z zatwierdzonym przez Ministra właściwego ds. edukacji kalendarzem roku szkolnego na dany okres. Szacunkowa liczba dni roboczych w okresie zamówienia wynosi 19 dni.
4. Zadaniem dowozu objętych będzie w ogółem 57 uczniów, w tym 53 uczniów w ramach jazdy zbiorowej oraz 4 uczniów w ramach jazdy indywidualnej zgodnie z danymi zamieszczonymi w załączniku nr 1 do Zaproszenia. Szczegółowy wykaz obejmujący zestawienie placówek oświatowych do których będą dowożeni uczniowie w roku szkolnym, dane personalne oraz dokładny adres zamieszkania uczniów – zostaną przekazane wykonawcy, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę i uzyska zamówienie, po uprzednim podpisaniu oświadczenia o wykorzystywaniu danych osobowych wyłącznie do celów związanych z realizacją zadania dowozu do specjalistycznych placówek oświatowych.
5. UWAGA:
1) Zamawiający informuje, że w trakcie realizacji zamówienia może nastąpić zmiana szkół i placówek, do których dowożeni są uczniowie, czego nie można było przewidzieć na etapie niniejszego postępowania.
2) W trakcie realizacji zamówienia zamawiający przewiduje, iż może nastąpić zmiana ilości dowożonych uczniów w stosunku do określonej w niniejszym postępowaniu albo zmian osobowych na liście uczniów z różnych powodów, których zamawiający nie był w stanie przewidzieć, jednakże i w tym przypadku Zamawiający w uzgodnieniu z Wykonawcą zapłaci Wykonawcy za wykonany faktycznie transport po uwzględnieniu zmiany ilości osób oraz zgodnie z zapisami SWZ i uPzp.
3) Przebieg tras i ich długość mogą być modyfikowane w zależności od szczególnych potrzeb zamawiającego wynikłych z przyczyn organizacyjnych, których nie można było przewidzieć w chwili sporządzania zaproszenia, jak np.: zmiany w planach lekcji, konieczność zorganizowania dodatkowych przejazdów wynikających z uczestnictwa uczniów w zajęciach nadobowiązkowych, zawodach sportowych, wycieczkach tematycznych lub imprezach okolicznościowych, itp.
4) Usługę należy wykonać zgodnie z harmonogramem dowozu i odwozu bezpośrednio dostosowanego do planu zajęć lekcyjnych w placówkach oświatowych z zastrzeżeniem, że w większości szkół lekcje rozpoczynają się o godz. 800 . Godziny rozpoczęcia i zakończenia lekcji mogą ulec zmianie.
5) Zaleca się aby Wykonawca zapoznał się z warunkami drogowymi panującymi na terenie gmin Wieliczka, Myślenice i Kraków.
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) stosowania przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) oraz ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (Dz.U. z 2026 r. poz. 110 ze zm.)
b) przestrzegania zasad przetwarzania i ochrony przetwarzanych danych osobowych zgodnie
z przepisami ww. Ustaw;
c) wykorzystania danych wyłącznie w celu świadczenia usługi transportowej w zakresie dowożenia dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką na trasie z domu do placówki oświatowej i z powrotem.
d) realizowania usług transportowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z:
- ustawą z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (Dz.U. z 2025. poz. 1490),
- ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024. poz. 1251),
- ustawą z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (Dz.U. z 2024. poz. 1262).
6. Potencjał techniczny
1) Wykonawca powinien dysponować (np. na własność, lub zasadach wynajmu, leasingu itp.) taką ilością pojazdów aby umożliwić regularny przewóz 52 uczniów (w tym 4 uczniów w ramach jazdy indywidualnej). Usługa powinna być wykonywana pojazdami zarejestrowanymi do przewozu co najmniej 5 osób (łącznie z kierowcą) i nie więcej niż 9 osób (łącznie z kierowcą), przy czym co najmniej 5 z nich powinny być pojazdami specjalistycznymi przystosowanymi zgodnie z obowiązującymi przepisami do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich wyposażonych w najazdy lub windy hydrauliczne i systemy mocowania wózków inwalidzkich.
2) Wymaga się, aby Wykonawca wykonywał zamówienie przy pomocy pojazdów których rok produkcji (lub rok pierwszej rejestracji) był nie wcześniejszy niż 2016 r.
3) Zamawiający oczekuje, że w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia wykonawca dobierze ilość niezbędnych do wykonania zadania pojazdów w sposób optymalny uwzględniając zarówno pojemność przedziałów pasażerskich, jak również odległość miejsca zamieszkania ucznia od placówki oświatowej do której będzie dowożony.
4) Środek transportu musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i warunki techniczne określone odrębnymi przepisami oraz opiekunowie muszą mieć swobodny dostęp do dziecka.
5) Pojazdy przeznaczone do wykonywania tej usługi muszą spełniać wszystkie wymagania bezpieczeństwa przewidziane w przepisach określających warunki i normy przewozu osób niepełnosprawnych i poruszania się po drogach publicznych.
6) Środek transportu musi spełniać odpowiedni standard przewozu, przez który należy rozumieć: brak oparów paliwa we wnętrzu pojazdu, czyste wnętrze, ilość osób przewożoną zgodnie z określonymi normami technicznymi dla danego rodzaju pojazdu, pełną sprawność techniczną środka transportu oraz przystosowanie do transportu osób niepełnosprawnych, stan techniczny pojazdów powinien być zgodny z obowiązującymi przepisami, pojazdy muszą być objęte aktualnym, pełnym ubezpieczeniem (OC, AC, NW dla pasażerów), muszą posiadać widoczne oznakowanie pojazdu z przodu i z tyłu tablicami barwy niebieskiej z międzynarodowym symbolem wózka inwalidzkiego barwy białej - zgodnie z art. 58 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) zamawiający w każdym czasie trwania umowy może skontrolować pojazdy w szczególności w zakresie ich zgodności z zapisami Zaproszenia oraz wymogami technicznymi umożliwiającymi załadunek i wyładunek osoby niepełnosprawnej. Wykonawca jest zobowiązany na wezwanie Zamawiającego udostępnić pojazdy do kontroli przed siedzibą Zamawiającego.
7) Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania kontroli pojazdów pod kątem sprawdzenia wszystkich wymogów zawartych w Zaproszeniu. Wykonawca jest zobowiązany na wezwanie Zamawiającego udostępnić pojazdy do kontroli przed siedzibą Zamawiającego.
7. Zadaniem wykonawcy jest bezwzględne zapewnienie ciągłości usługi, tak więc:
a) wykonawca będzie utrzymywał bieżący kontakt z rodzicami lub opiekunami dowożonych uczniów mając na uwadze w szczególności sytuację choroby ucznia lub innego zdarzenia losowego, co skutkowałoby wykonaniem niepotrzebnych kursów obciążających w sposób nieuzasadniony zamawiającego;
b) w przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających wykonawcy realizację usługi jest on zobowiązany na własny koszt i ryzyko zapewnić zastępcze wykonanie usługi przez innego koncesjonowanego przewoźnika, który spełni podstawowe wymagania stawiane wykonawcy;
c) jeżeli wykonawca nie dopełni obowiązków wskazanych w pkt b), zamawiający zleci zastępcze wykonanie usługi innemu przewoźnikowi, a koszty tej usługi zostaną potrącone z wynagrodzenia wykonawcy wskazanego na najbliższej fakturze;
d) wykonawca zapewni, aby w przypadku ogłoszenia stanu epidemii lub ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego wprowadzonego na podstawie odrębnych przepisów, aby każda osoba wykonująca usługę dowozu i odwozu (kierowca oraz opiekun) używała środków ochronnych tj. maseczek lub przyłbic, rękawiczek jednorazowych bądź innych środków ochronnych wymaganych przez stacje sanitarno-epidemiologiczną, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwo Zdrowia. Osoba wykonująca usługę dowozu i odwozu powinna zdezynfekować pojazd, którym przewożeni są uczniowie zgodnie z zaleceniami stacji sanitarno-epidemiologicznej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwo Zdrowia.
8. Co najmniej 3 dni przed wyznaczonym terminem zawarcia umowy Wykonawca przedstawi Zamawiającemu wykaz pojazdów sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Muscar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP : 5492463144 Regon: 389178357

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 10

7.3.4)Miejscowość

Brzeszcze

7.3.5)Kod pocztowy

32-620

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Korzystanie z zasobów podwykonawcy (pojazdy + kierowcy + opiekunowie)
Podwykonawca: Arete Logistics Sp. z o.o. Jeździecka 11a, 30-698 Kraków

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181294,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Informacje dodatkowe

Ciąg dalszy uzasadnienia trybu z zamówienia z wolnej ręki:
Z uwagi na potrzebę zachowania ciągłości usługi począwszy od 1 września 2026 r. oraz w związku z ustawowymi terminami w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, występuje konieczność zabezpieczenia transportu uczniów w miesiącu wrzesień, to jest na okres przeprowadzenia badania ofert w postępowaniu w trybie konkurencyjnym. W takiej sytuacji zasadne jest udzielenie zamówienia na ten okres (wrzesień 2026) w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 5 uPzp. Zgodnie z powyższym Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.
Powyższe wynika z konieczności zapewnienia ciągłości usługi transportowej w roku szkolnym 2026/2027. Obowiązek taki jest obowiązkiem ustawowym gminy i nie może być nierealizowany z powodu braku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego. Obowiązek zapewnienia transportu wynika z zapisów art 39 ust 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. Z 2026 poz. 820). Wskazać można w tym miejscu, że w wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 24 lipca 2017 r., KIO 1415/17, co prawda w oparciu o regulacje poprzedniej ustawy PZP, jednakże odnosząc się do regulacji przewidujących te same przesłanki, Krajowa Izba Odwoławcza wskazała, że przedłużenie się postępowania wskutek korzystania przez wykonawców ze środków ochrony prawnej, nie jest okolicznością wyjątkową, gdyż zamawiający z takim rozwojem sytuacji powinien się liczyć i z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym wszcząć procedurę o udzielenie zamówienia publicznego. W ocenie KIO nie stanowi jednak naruszenia art. 67 ust. 1 pkt 3 Pzp, stosowanej odpowiednio, jeżeli zamawiający doraźnie, na krótki okres udziela zamówienia z wolnej ręki - na okres do zakończenia postępowania przetargowego w trybie konkurencyjnym i wyboru wykonawcy, któremu udzieli zamówienia.
W ocenie Krajowej Izby Odwoławczej udzielenie zamówienia z wolnej ręki na czas niezbędny do zakończenia postępowania przetargowego prowadzonego w procedurze konkurencyjnej w sytuacji wygaśnięcia poprzedniej umowy, jest stosowane, przyjęte w praktyce i nie budzi zastrzeżeń w orzecznictwie Krajowej Izby Odwoławczej, wręcz jest wskazywane - jako sposób rozwiązania problemu, przy zamówieniach zwłaszcza na usługi, których ciągłość świadczenia nie może zostać przerwana.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wieliczka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieliczka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 294 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Muscar Sp. z o.o. (Brzeszcze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.