Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
495 505 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    449 505 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    46 000 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja dróg dojazdowych do pól w miejscowościach: Glów, Sanoka, Łęka Siedlecka, Radłów, Marcinkowice, Biskupice Radłowskie.

Zamawiający Gmina Radłów (Radłów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg dojazdowych do pól w miejscowościach: Glów, Sanoka, Łęka Siedlecka,…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 495 505 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina RadłówRadłów, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość ofert
495 505 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak (część 1); ROAD SYSTEMS S.C. JACEK NIEDOJADŁO (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 495 505,38 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Radłów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660915

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 7

1.5.2.)Miejscowość

Radłów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-130

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaradlow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaradlow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5031a167-c5c8-49e1-b75c-03d76781c486

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja dróg dojazdowych do pól w miejscowościach: Glów, Sanoka, Łęka Siedlecka, Radłów, Marcinkowice, Biskupice Radłowskie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5031a167-c5c8-49e1-b75c-03d76781c486

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415988

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030561/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.1.11 Modernizacja dróg dojazdowych do pól w miejscowościach

Glów, Sanoka, Łęka Siedlecka, Radłów, Marcinkowice, Biskupice Radłowskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314865

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PPI.271.34.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

501652,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.W skład przedmiotu zamówienia wchodzi następujący zakresy robót

2.1. Remont drogi w msc. Marcinkowice gm. Radłów dz. nr 1028 w km 0+000-0+350 polegający na: - wykonaniu profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 1050 m² - wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 1050 m² - wykonaniu warstwy jezdnej z kruszywa łamanego o grubości 8 cm na powierzchni 1050 m² - formowaniu poboczy ziemnych z ziemi z ziemi dowożonej wraz z zagęszczeniem 35 m³ - mechanicznym karczowaniu krzaków na powierzchni 50 m³ wraz z odwozem - odkopaniu istniejących rowów z odwozem urobku do 2 km 70 m3 2.2. Remont drogi w msc. Radłów gm. Radłów dz. nr 211 w km 0+000-0+400 polegający na : - wykonaniu koryta na głębokość 20 cm na powierzchni 1200 m² wraz z wywozem urobku 240 m³ - wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 20 cm na powierzchni 1200m² - wykonaniu warstwy jezdnej z kruszywa łamanego o grubości 10 cm na powierzchni 1200 m² - formowaniu poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 30 m³ 2.3. Remont drogi w msc. Biskupice Radłowskie gm. Radłów dz. nr 136/1, w km 0+000-0+157 polegający na: - wykonaniu koryta na głębokość 20 cm na powierzchni 50 m² - wykonaniu profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 574 m² - wykonaniu dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 50m² - wykonaniu górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 574m² - wykonaniu warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 433 m² - wykonaniu warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 417 m² - wykonaniu poboczy z mieszanki kruszywa łamanego na powierzchni 157 m² - formowaniu poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 12 m³ 2.4. Remont drogi w msc. Glów dz. nr 49 gm. Radłów w km 0+000-0+200 i 0+600-0+900 polegający na: 2.4.1. Modernizacji drogi w km 0+000-0+200 w zakresie: - wykonania profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 800 m² - wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 10 cm na powierzchni 800m² - wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 720 m² - wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 700 m² - wykonania poboczy z mieszanki kruszywa łamanego na powierzchni 200 m² - formowania poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 6 m³ 2.4.2. Modernizacji drogi w km 0+600 – 0+900 w zakresie: - wykonania koryta głębokości 20 cm na powierzchni 800 m², - wykonania dolnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 800m² - wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 8 cm na powierzchni 800 m² - formowania poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 8 m³ 2.5. Remont drogi w msc. Biskupice Radłowskie gm. Radłów dz. nr 145/2 w km 0+995-1+345 polegający na: - wykonaniu profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 875 m². - wykonaniu górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 8 cm na powierzchni 875m² - wykonaniu warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 60 m² - wykonaniu warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 60 m² - wykonaniu warstwy jezdnej z mieszanki kruszywa łamanego grubości 8 cm na powierzchni 815 m² - wykonaniu poboczy z mieszanki kruszywa łamanego grubości 8 cm na powierzchni 24 m² - formowaniu poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 30 m³ 2.6. Remont drogi w msc. Sanoka dz. nr 47, Łęka Siedlecka dz. nr 94 gm. Radłów w km 0+000-0+400 polegający na: 2.6.1. Modernizacji drogi w m. Sanoka dz. nr 47 w zakresie: - wykonania profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 310 m². - wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 310m² - wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 247 m² - wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 240 m² - wykonania poboczy z mieszanki kruszywa łamanego na powierzchni 70 m² - formowania poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 6 m³ 2.6.2. Modernizacja drogi w m. Łęka Siedlecka dz. nr 94 w zakresie: - wykonania profilowania i zagęszczenia podłoża na powierzchni 1115 m². - wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm na powierzchni 1115m² - wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 155 m² - wykonania warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4 cm na powierzchni 150 m² - wykonania poboczy z mieszanki kruszywa łamanego na powierzchni 50 m² - formowania poboczy ziemnych z ziemi dostarczonej samochodami wraz z zagęszczeniem 20 m³

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

452872,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

449505,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

666299,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

449505,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661151013

7.3.4)Miejscowość

Kamieniec

7.3.5)Kod pocztowy

28-230

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

438861,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

51 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46000,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72610,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46000,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROAD SYSTEMS S.C. JACEK NIEDOJADŁO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9930637452

7.3.4)Miejscowość

Skrzyszów

7.3.5)Kod pocztowy

33-156

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46000,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

51 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
720 337 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
393 640 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
977 402 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
393 640 zł
Mediana
720 337 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radłów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 495 505 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak (Kamieniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.