Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
537 116 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Cz.I Usługi przewozowe uczniów wraz z opieką do Szkoły Podstawowej nr 1 w Pcimiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    203 040 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cz.II Usługi przewozowe uczniów wraz z opieką do Szkoły Podstawowej nr 3 w Pcimiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    165 440 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Cz.III Usługi przewozowe uczniów wraz z opieką do Szkoły Podstawowej nr 1 w Stróży. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    42 300 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Cz.IV Usługi przewozowe uczniów wraz z opieką do Szkoły Podstawowej nr 3 w Stróży. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    42 300 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Cz. V Usługi przewozowe uczniów wraz z opieką do Szkoły Podstawowej w Trzebuni Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    84 036 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
31 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Pcim wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Zakład Obsługi Szkół w Pcimiu (Pcim, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Pcim wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 537 116 zł. Złożono 31 ofert.

Zamawiający: Zakład Obsługi Szkół w PcimiuPcim, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
537 116 zł
Liczba ofert
31 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    6 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PUH Arkadiusz Tłoczkowski (część 1); Transport Samochodowy Osobowy agata Kowal (część 2); PETRUS-TRAVEL Piotr Pietrzak (części 3, 5); PETRUS-TRAVEL Piotr Peitrzak (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 537 116,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 31 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail