Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI· Sochaczew
Wartość umowy
607 702 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 607 702 zł – 732 414 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Modła

Zamawiający Gmina Słupia (Słupia, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Modła”, wybierając ofertę wykonawcy DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI. Wartość umowy: 607 702 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SłupiaSłupia, Łódzkieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
607 702 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI (Sochaczew).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 607 702,41 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 607 702,41 zł do 732 414,08 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail