Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
750 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń. Przedmiotem zamówienia jest: • wymiana nieszczelnej stolarki okiennej na nową trzyszybową, • wymiana stolarki drzwiowej i bram garażowych, • montaż nowych zaworów termostatycznych w budynku Ocho
    Wartość umowy
    150 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    600 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń i OSP Sycyna

Zamawiający Gmina Zwoleń (Zwoleń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń i OSP Sycyna”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak. Łączna wartość umów: 750 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ZwoleńZwoleń, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
750 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak za łącznie 750 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZWOLEŃ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223439

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PLAC KOCHANOWSKIEGO 1

1.5.2.)Miejscowość

Zwoleń

1.5.3.)Kod pocztowy

26-700

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zwolen.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zwolen.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.zwolen.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń i OSP Sycyna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c3e7ffc-2529-4a8a-976b-3a4dcff777b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415869

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00008678/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja energetyczna budynku OSP Sycyna

1.1.6 Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366890

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.ZP.271.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

665381,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Modernizacja energetyczna budynku OSP Zwoleń.
Przedmiotem zamówienia jest:
• wymiana nieszczelnej stolarki okiennej na nową trzyszybową,
• wymiana stolarki drzwiowej i bram garażowych,
• montaż nowych zaworów termostatycznych
w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zwoleniu zlokalizowanym przy ul. Lubelskiej 6 na działce nr ewid. 5511/4.

4.5.3.)Główny kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.)Wartość części

121273,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Modernizacja energetyczna budynku OSP Sycyna
Przedmiotem zamówienia jest:
• ocieplenie ścian zewnętrznych warstwą wełny mineralnej wraz z warstwą zbrojeniową i elewacyjną,
• demontaż istniejącej i wykonanie nowej podłogi na gruncie (wszystkich warstw),
• demontaż istniejącego podwieszanego sufitu wraz ze stara wełna mineralną, wykonanie nowej konstrukcji stropu z belek drewnianych wraz z montażem ocieplenia z nowej wełny mineralnej i podwieszanego sufitu z płyt GK,
• wymiana części nieszczelnej stolarki okiennej na nową trzyszybową wraz z montażem w części istniejących otworów okiennych pustaków szklanych,
• wymiana stolarki drzwiowej i bramy garażowej,
• przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej,
• montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 6,3kWp,
• montaż instalacji wentylacji mechanicznej budynku,
• montaż instalacji grzewczej przy wykorzystaniu pompy ciepła,
w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sycynie zlokalizowanym w miejscowości Sycyna Północna 149A gm. Zwoleń na działce nr ewid. 518.

4.5.3.)Główny kod CPV

45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.)Wartość części

544108,12 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

150000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

491781,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

150000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8111021512

7.3.4)Miejscowość

Sycyna Północna 145

7.3.5)Kod pocztowy

26-700

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

150000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

849580,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8111021512

7.3.4)Miejscowość

Sycyna Północna 145

7.3.5)Kod pocztowy

26-700

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421100-5Instalowanie drzwi i okien, i podob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
211 563 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 000 zł419 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 008 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 000 zł
Mediana
211 563 zł
Górny kwartyl
419 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Rejestr umów

4 umowy z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zwoleń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwoleń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 750 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421100-5 (Instalowanie drzwi i okien. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD Tomasz Kapciak (Sycyna Północna 145). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.