Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Bus-Max Monika Sosnowska

Wartość umowy
536 342 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług polegających na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na terenie gminy Gzy

Zamawiający Gmina Gzy (Gzy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług polegających na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na…”, wybierając ofertę wykonawcy Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska. Wartość umowy: 536 342 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GzyGzy, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
536 342 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska (Warszawa), wspólnie z: Bus-Max Monika Sosnowska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 536 341,50 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gzy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378114

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gzy 9

1.5.2.)Miejscowość

Gzy

1.5.3.)Kod pocztowy

06-126

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 691 31 67

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminagzy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://uggzy.bip.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a367ec1e-8c78-4301-be11-9a39c135e79a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług polegających na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na terenie gminy Gzy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a367ec1e-8c78-4301-be11-9a39c135e79a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415865

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049382/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług polegających na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na terenie gminy Gzy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00361887

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOŚ.271.1.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

456877,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Świadczenie usług polegających
na przewozie uczniów do szkół podstawowych położonych na terenie gminy Gzy”.
Zadanie obejmuje dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027 - do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Skaszewie Włościańskim oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaźni Polsko - Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym. Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 roku, poz. 1251 z późn. zm.)
i innych przepisach związanych z przewozem osób, ustawy z dnia 6 września 2001 roku
o transporcie drogowym (Dz.U. z 2025 roku, poz. 1490 z poźn. zm.). Opiekę nad dziećmi w czasie przewozów organizuje i zapewnia Wykonawca. Zadania opiekuna uczniów w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ.
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz, tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny. Autobusy muszą posiadać wystarczającą liczbę miejsc siedzących
na określonej trasie. Przewozy odbywają się w dni nauki szkolnej wg uzgodnionego
z Zamawiającym przebiegu tras przewozów oraz godzin przejazdu i odjazdu autobusów. Szczegółowy plan przewozów będzie dostosowany do planów lekcji w poszczególnych szkołach
i uzgodniony z Wykonawcą przed rozpoczęciem świadczenia usługi. Wykonawca obowiązany jest ubezpieczyć autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu
i pozostających w związku z przewozem w zakresie OC posiadacza pojazdu oraz NNW przewożonych osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1
do niniejszej SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

536341,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

536341,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

536341,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bus-Max Monika Sosnowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141947109

7.3.3)Ulica

Sokołowska 9/286

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-142

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

536341,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gzy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gzy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 536 342 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sanimax-Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.