Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
187 083 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 346 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    100 737 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres przydatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa pianotwórczych środków gaśniczych oraz innych środków neutralizujących substancje niebezpieczne dla środowiska”

Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pianotwórczych środków gaśniczych oraz innych środków neutralizujących substancje…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 187 083 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
187 083 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Chemstil s.c. Karol Osajda (część 1); Sintac-Polska Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 187 083,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail