Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
284 118 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 284 118 zł – 498 648 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont drogi gminnej w miejscowości Różaniec"

Zamawiający Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej w miejscowości Różaniec”, wybierając ofertę wykonawcy MICHAŁ BISEK “BISEK-ASFALT”, Granitowa 7, 55-311, Kostomłoty. Wartość umowy: 284 118 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
284 118 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MICHAŁ BISEK “BISEK-ASFALT”, Granitowa 7, 55-311, Kostomłoty (Kostomłoty).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 284 117,80 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 284 117,80 zł do 498 648,46 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail