Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
907 768 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 907 768 zł – 1 199 250 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Ołużna Gmina Gościno o długości 995 m.

Zamawiający Gmina Gościno (Gościno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Ołużna Gmina Gościno o długości 995 m”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo- Transportowa AS-BUD Artur Sobolewski. Wartość umowy: 907 768 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina GościnoGościno, Zachodniopomorskie (powiat Kołobrzeski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
907 768 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowo- Transportowa AS-BUD Artur Sobolewski (Popowo 3), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 907 768,49 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 907 768,49 zł do 1 199 250,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail