Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
37 966 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla SDOO Przecław, ul. Podzamcze 2, 39-320 Przecław, pow. Mielec
    Wartość umowy
    23 430 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Skołoszowie, ul. Piłsudskiego 8, 37-550 Radymno, pow. Jarosław
    Wartość umowy
    6931 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Nowym Lublińcu, ul. Doświadczalna 4, 37- 611 Cieszanów, pow. Lubaczów
    Wartość umowy
    5716 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Dukli, ul. Trakt Węgierski 6, 38-450 Dukla
    Wartość umowy
    1888 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków ochrony roślin do COBORU, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu w II półroczu 2026 roku

Zamawiający COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Przecławiu (Przecław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków ochrony roślin do COBORU, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu…”, wybierając ofertę wykonawcy WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA. Łączna wartość umów: 37 966 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
37 966 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA za łącznie 37 965,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Przecławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 30163140800086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Podzamcze 2

1.5.2.)Miejscowość

Przecław

1.5.3.)Kod pocztowy

39-320

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

(017) 5813177

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sdoo@przeclaw.coboru.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przeclaw.coboru.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12306ede-19bb-4405-bd9d-7339bad144a5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


badanie i rejestracja odmian roślin rolniczych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków ochrony roślin do COBORU, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu w II półroczu 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-12306ede-19bb-4405-bd9d-7339bad144a5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415631

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00115527/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Środki ochrony roślin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00379912

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/04/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

41747,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla SDOO Przecław, ul. Podzamcze 2, 39-320 Przecław, pow. Mielec.

4.5.3.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

4.5.5.)Wartość części

27224,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Skołoszowie, ul. Piłsudskiego 8, 37-550 Radymno, pow. Jarosław.

4.5.3.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

4.5.5.)Wartość części

8425,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Nowym Lublińcu, ul. Doświadczalna 4, 37- 611 Cieszanów, pow. Lubaczów.

4.5.3.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

4.5.5.)Wartość części

7003,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO w Dukli, ul. Trakt Węgierski 6, 38-450 Dukla.

4.5.3.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

4.5.5.)Wartość części

2433,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23430,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27064,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23430,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850023098

7.3.3)Ulica

ul. Hodowlana 9

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23430,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6931,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8575,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6931,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850023098

7.3.3)Ulica

ul. Hodowlana 9

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6931,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5715,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6787,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5715,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850023098

7.3.3)Ulica

ul. Hodowlana 9

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5715,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1888,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2570,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1888,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIALAN LANGER I WIATR SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850023098

7.3.3)Ulica

ul. Hodowlana 9

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1888,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24451000-0Pestycydy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →