Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
242 869 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 242 869 zł – 650 756 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Remont drogi gminnej wewnętrznej dz. nr ewid. 1719/1 w m. Jaślany, gmina Tuszów Narodowy"

Zamawiający Gmina Tuszów Narodowy (Tuszów Narodowy, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej wewnętrznej dz. nr ewid. 1719/1 w m. Jaślany, gmina Tuszów Narodowy”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. Wartość umowy: 242 869 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Tuszów NarodowyTuszów Narodowy, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
242 869 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. (Staszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 242 868,84 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 242 868,84 zł do 650 755,74 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tuszów Narodowy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581933

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tuszów Narodowy 225

1.5.2.)Miejscowość

Tuszów Narodowy

1.5.3.)Kod pocztowy

39-332

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

+48177743720

1.5.8.)Numer faksu

17 774 37 21

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@tuszownarodowy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tuszownarodowy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ec2379f-b54e-4e70-9200-3914a8501ded

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Remont drogi gminnej wewnętrznej dz. nr ewid. 1719/1 w m. Jaślany, gmina Tuszów Narodowy"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ec2379f-b54e-4e70-9200-3914a8501ded

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415619

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014875/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 "Remonty i przebudowa odcinków dróg gminnych"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366029

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKP.271.07.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

332309,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Celem realizacji inwestycji jest remont drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych położonych na dz. nr ewid. 1719/1 w miejscowości Jaślany od km 0+900,00 do km 1+507,35 długości sumarycznej 607,35mb. Inwestycja zakłada wymianę konstrukcji drogi gminnej i uzupełnienie poboczy kruszywem w granicach istniejącego pasa
drogowego. Poprzez realizację inwestycji poprawią się warunki życia mieszkańców w bezpośrednim otoczeniu drogi oraz wzrośnie poziom bezpieczeństwa ruchu pieszych (pobocza).

UWAGA: ZAMÓWIENIE NIE OBEJMUJE WYKONANIA NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

242868,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

650755,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

242868,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291093378

7.3.3)Ulica

Rakowska 40

7.3.4)Miejscowość

Staszów

7.3.5)Kod pocztowy

28-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

242868,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tuszów Narodowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuszów Narodowy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 242 869 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. (Staszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.