Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
83 700 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci i uczniów do Publicznego Przedszkola i Publicznej Szkoły Podstawowej w Żytnie z terenu gminy Żytno w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Żytno (Żytno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci i uczniów do Publicznego Przedszkola i Publicznej Szkoły Podstawowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Robert Opara Przewóz Osób. Wartość umowy: 83 700 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻytnoŻytno, Łódzkieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
83 700 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Robert Opara Przewóz Osób (Strawczyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 83 700,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail