Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
499 374 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r. łącznie z zapewnieniem im opieki podczas przejazdu w dni nauki szkolnej oraz w pozostałe dni
    Wartość umowy
    498 379 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16 w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r., łącznie z zapewni
    Wartość umowy
    995 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dysponowanie pojazdem spełniającym normę emisji spalin EURO 620%Termin płatności faktur20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r.

Zamawiający Gmina Niechanowo (Niechanowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 499 374 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina NiechanowoNiechanowo, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
499 374 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: RELOBUS TRANSPORT POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W TORUNIU (część 1); FIRMA WIELOBRANŹOWA "TRANS- STACH" STANISŁAW MAZUREK (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 499 374,29 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NIECHANOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631259413

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Różana 1

1.5.2.)Miejscowość

Niechanowo

1.5.3.)Kod pocztowy

62-220

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

614294910

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@niechanowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.niechanowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-222fe464-d45d-4fb6-9a27-92c459cdbbd3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-222fe464-d45d-4fb6-9a27-92c459cdbbd3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038116/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336560

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UG.RI.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół w Gminie Niechanowo w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r. łącznie z zapewnieniem im opieki podczas przejazdu w dni nauki szkolnej oraz w pozostałe dni

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

460000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie przy
ul. Powstańców Wielkopolskich 16 w roku szkolnym 2026/2027 – od 01 września 2026r. do 30 czerwca 2027r., łącznie z zapewnieniem im opieki podczas przejazdu w dni nauki szkolnej oraz w pozostałe dni

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

220000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

498379,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

554875,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498379,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RELOBUS TRANSPORT POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W TORUNIU

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272185559

7.3.3)Ulica

Dąbrowskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498379,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

995,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

995,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

995,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA WIELOBRANŹOWA "TRANS- STACH" STANISŁAW MAZUREK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7841011253

7.3.3)Ulica

Nowa 17

7.3.4)Miejscowość

Niechanowo

7.3.5)Kod pocztowy

62-220

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

995,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Niechanowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niechanowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 499 374 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RELOBUS TRANSPORT POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W TORUNIU (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.