Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
395 004 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 14 września 2026 do 24 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 395 004 zł – 431 659 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług przygotowania i dostarczania posiłków dla szkół w gminie Maków

Zamawiający Gmina Maków (Maków, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przygotowania i dostarczania posiłków dla szkół w gminie Maków”, wybierając ofertę wykonawcy F.H. „ANIA” Anna Gnatkowska. Wartość umowy: 395 004 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MakówMaków, Łódzkieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
395 004 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.H. „ANIA” Anna Gnatkowska (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 395 003,70 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 395 003,70 zł do 431 658,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail