Dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Biecz.
Zamawiający Gmina Biecz (Biecz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 lipca 2026
Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Biecz |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Zespół ds. zamówień publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 370440614 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biecz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 38-340 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 13 4406800 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@biecz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.biecz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b5395f16-de55-48e3-94ea-3b98f334ce7f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415511 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00333371 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie publiczne jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach w ramach programu FERC 2021-2027, oś priorytetowa II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2., wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Biecz. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Biecz w zakresie zgodnym z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-08-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 20 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FHU Horyzont Krzysztof Lech |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6851656241 |
| 4.3.3.) | Ulica | Parkowa 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gorlice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 83517,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00376822/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 83517,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.